AMD Intel çekişmesi

1- RAM kısıtlaman olacak.
2- OC yapamazsın.
3- Sadece oyun oynayacaksan evet o zaman fikrine katılırım.
4- İleriye dönük olmayacak.
1-RAM büyük bir sorun değil

2- eşi olan 3600'da yapmak işkence. Dezavantaj değil.
3- yani sayılır
4- bu alakasız. AM4 soketi bitti, 11. Nesil işlemciler çıkmadı bile.

Neyi işlevli anlamadım? Şahsen yeterli olsa bile kasamda öyle bir şey bulundurmak istemem, bulundurmuyorum da.

En azından daha soğuk çalışıyor Intel. Pazardan alınan fan ile de olsa.

Eğer oyuncu isen sonuna kadar haklısın, ama çoklu çekirdek performansı ve render için kesinlikle 5600X.
Ben 5600X den bahsetmiyordum R5 3600 den bahsediyordum. Render için 3 saniye daha fazla bekleyeceğim diye 2 katından daha fazlasını veremem.

Ya kardeş biri Intel der biri AMD tartışma çıkarıyorsun AMD'ci kişi intelciye anlatsa yine Intel alır Intel'ci amdciye anlatsın istediği kadar yine AMD tercih eder bu soru tartışmalı kısacası paramın yetebildiği en dayanıklı ve en sorunsuz işlemci en iyi işlemcidir benim gözümde en iyi işlemci i5 10400 başkası 3600 de başkası 1700X der kişiye göre değişir ama şunu da eklemesem olmaz cidden samimiyetimle Intel bu işi yapıyor atası odur adamlar çünkü çoğunluğunu işlemciye ayırıyorlar hatta şöyle bir şey diyeyim wikipediaya gir AMD ve Intel arat AMD için düşük ve orta kalitede mikroişlemci diyor Intel için yüksek kalitede mikroişlemci yani şimdi yine bana fanboy diyecekler :)

Ya kardeş biri Intel der biri AMD tartışma çıkarıyorsun AMD'ci kişi intelciye anlatsa yine Intel alır Intel'ci amdciye anlatsın istediği kadar yine AMD tercih eder bu soru tartışmalı kısacası paramın yetebildiği en dayanıklı ve en sorunsuz işlemci en iyi işlemcidir benim gözümde en iyi işlemci i5 10400 başkası 3600 de başkası 1700X der kişiye göre değişir ama şunu da eklemesem olmaz cidden samimiyetimle Intel bu işi yapıyor atası odur adamlar çünkü çoğunluğunu işlemciye ayırıyorlar hatta şöyle bir şey diyeyim wikipediaya gir AMD ve Intel arat AMD için düşük ve orta kalitede mikroişlemci diyor Intel için yüksek kalitede mikroişlemci yani şimdi yine bana fanboy diyecekler :)

tek şaşırdığım şu paragrafı bir cümlede yazmanız.

Geri
Yukarı