Çözüm AMD kartlarda FIFA 30 FPS sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarda karşılaşılan bir durum. Maç 60 FPS iken ara sahneler ve duran toplar hep 30 FPS. Çözümü çok aradım ve en sonunda buldum. Çözüm basit. Oyunu 30 FPS'e kilitlemek. Yanlış okumadınız. Şimdi anlatıyorum. Önce ayarları kırmızı içine aldıklarım gibi yapıyorsunuz. Diğerleri önemli değil, kendi bilgisayarınıza göre ayarlayın:
fifa ayar.png

Ardından Radeon Software'dan FIFA'yı bulup "Geliştirilmiş Senkronizasyon" seçeneğini aktifleştiriyorsunuz:
fifa ayar-1.png

Ve artık ara sahneler, menü ve duran toplar dahil tüm oyun 60 FPS. İyi oyunlar🙂 Bu çözüm 18 ve sonrası için geçerlidir. Öncekilerde geçerli mi bilmiyorum çünkü denemedim. Deneyenler sonucu yazabilirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda karşılaşılan bir durum. Maç 60 FPS iken ara sahneler ve duran toplar hep 30 FPS. Çözümü çok aradım ve en sonunda buldum. Çözüm basit. Oyunu 30 FPS'e kilitlemek. Yanlış okumadınız. Şimdi anlatıyorum. Önce ayarları kırmızı içine aldıklarım gibi yapıyorsunuz. Diğerleri önemli değil, kendi bilgisayarınıza göre ayarlayın:
Eki Görüntüle 991037

Ardından Radeon Software'dan FIFA'yı bulup "geliştirilmiş senkronizasyon" seçeneğini aktifleştiriyorsunuz:
Eki Görüntüle 991040

Ve artık ara sahneler, menü ve duran toplar dahil tüm oyun 60 FPS. İyi oyunlar🙂 bu çözüm 18 ve sonrası için geçerlidir. Öncekilerde geçerli mi bilmiyorum çünkü denemedim. Deneyenler sonucu yazabilirler.

Kanka çok teşekkür ederim 2021 bilgiyi vermiş olsan bile işime yaradı 30 FPS oynuyordum.

Geri
Yukarı