AMD M420 GTA V FPS düşüşü

Arkadaşlar her konuya cevap yazmak zorunda değilsiniz. Bilmiyorsanız, yazmayın. Ben bilmediğim konulara cevap yazmıyorum.

Akıl var, mantık var. 2004 sürümü ile 30 FPS birden düşer mi? Neden uydurup uydurup 2004 sistemi yavaşlatıyor diye yazıyorsunuz? Daha önce de benzer sorunlar 1903 ya da diğer sürümlerde oldu. DDU ile sürücüyü kaldırıp temiz kurulum yapınca düzeldi.

Artık cidden sinirlerim zıplamaya başlıyor.

@Kryptonian , ekran kartın nedir? Sürücü sürümü nedir? Önceden 30-50 FPS aldığına dair kanıtın var mı? Hangi çözünürlükte oynuyorsun? Hangi oyunda FPS düştü? Bu soruların her birini cevaplayınız.

Hiçbir şeyden anlamadıkları için. Açıp rehberlerimizi izlesinler, öğrenirler.

Olabilir. Yaz geldi ve U işlemcili, oyun için tasarlanmamış, termal macununu hiç değiştirmediğin, bir kere bile içini açıp temizlemediğin laptopun ısınıyordur. Suçu da kendinde bulmak yerine 2004'e atmak daha kolay. Mesela yani...
Sakin ol. Forumundan bir kişiye bu kadar yükselmen hiç hoş değil.

Ben de 2004 sürümüne geçtim. Herhangi bir performans eksikliği gözlemlemedim.

Sakin ol. Forumundan bir kişiye bu kadar yükselmen hiç hoş değil.
Bir kişiye değil de, genel bir sitem gibi duruyor. 2004 sürümü ile alakasi olmamasına rağmen, her konuda 2004 sürüm kötüleniyor. Bence 2004 sürüm gayet stabil ve mükemmel. Bazı arkadaşlarımız, 2004 sürümü denemeden, sadece gördükleri yazılar yüzünden bile 2004 sürümü kötüler oldu. 😅

DxDiag ekran görüntüsü de paylaşın AMD sekmesinden.

1595420934013.png

Dxdiag.jpg

Bu arada yeni sürücüyü de denedim, Aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci sıcaklığını düşürmelisin. Ayrıca sistem ekran kartını hiç kullanmıyor. GPU kullanım oranın çok düşük. Bunları bir kontrol et. İşlemci çok ısındığı için çekirdek hızını kapatıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci sıcaklığını düşürmelisin. Ayrıca sistem ekran kartını hiç kullanmıyor. Gpu kullanım oranın çok düşük. Bunları bir kontrol et. İşlemci çok ısındığı için çekirdek hızını kapatıyor olabilir.
Hayır hocam. Ara sira 64e düşüp hemen 100e çikiyor. 1909'dayken de böyleydi.
İşlemci sıcaklığını düşürmelisin. Ayrıca sistem ekran kartını hiç kullanmıyor. Gpu kullanım oranın çok düşük. Bunları bir kontrol et. İşlemci çok ısındığı için çekirdek hızını kapatıyor olabilir.
Ve sıcaklık aynı olmasina rağmen, 1909'da daha fazla FPS aliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı