AMD M420 GTA V FPS düşüşü

Temiz kurulum ile geçtiyseniz çoğu sürücü güncellenmemiş olabilir Windows Update ile bir güncellemeleri alın ondan sonra Chipset, GPU(Güncel sürüm olduğunu sanmıyorum) gibi bileşenleri güncelleyin.

Belki de sıcaklıktan dolayı Throttling meydana geliyordur. Dizüstü PC'ye undervolt yapmanızı öneririm. Arka planda hangi uygulamalar çalışıyor vb bunları bi kontrol edin mutlaka.

Konu hala geçerlidir.

Sorunun Windows'dan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum hocam. Keza bende kurdum FPS farkı olmadı. Size tavsiyem termal macun değişimi yapmanız. Termal macun sürme imkanınız yoksa geçici olarak işlemciye undervolt yaparak sıcaklığı 85 80 civarına çekebilirsiniz bunun içinde ayrıca rehber yaptım paylaşırım. Sıcaklığın düşmesine rağmende sorun devam ederse temiz kurulum yapın derim. Eski sürümlerinde deneyebilirsiniz.
Eski sürüme nasıl dönersiniz?
  1. Başlat.

Başlat düğmesi

Öğesine tıklayın ve "kurtarma" yazın.
  2. Kurtarma seçenekleri (sistem ayarları)öğesini seçin.
  3. Kurtarma'nın altında, Windows [X] sürümüne geri dön seçeneğini seçin. Burada [X], Windows'un önceki sürümüdür?
  4. Geri dönmenizin sebebini seçin ve sonraki öğesine tıklayın.
  5. Bilgisayarınız fişe takılı değilse bilgisayarınızı prize taktığınızdan emin olun ve sonraki öğesine tıklayın.
  6. Windows [X] sürümüne geri dön öğesine tıklayın. Sorun devam ederse temiz kurulum yapmayı deneyin Windows kendi sitesinden.

Işlemci sıcaklığı düşürme Undervolt nasıl yapılır ?

Windows 10 ISO

1. Eski sürüme dönmeyi deneyin.
2. İşlemci sıcaklığını düşürmeyi deneyin.
3. Temiz kurulum yapın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunun Windows'dan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum hocam. Keza bende kurdum FPS farkı olmadı. Size tavsiyem termal macun değişimi yapmanız. Termal macun sürme imkanınız yoksa geçici olarak işlemciye undervolt yaparak sıcaklığı 85 80 civarına çekebilirsiniz bunun içinde ayrıca rehber yaptım paylaşırım. Sıcaklığın düşmesine rağmende sorun devam ederse temiz kurulum yapın derim. Eski sürümlerinde deneyebilirsiniz.
Eski sürüme nasıl dönersiniz?
  1. Başlat.

Başlat düğmesi

Öğesine tıklayın ve "kurtarma" yazın.
  2. Kurtarma seçenekleri (sistem ayarları)öğesini seçin.
  3. Kurtarma'nın altında, Windows [X] sürümüne geri dön seçeneğini seçin. Burada [X], Windows'un önceki sürümüdür?
  4. Geri dönmenizin sebebini seçin ve sonraki öğesine tıklayın.
  5. Bilgisayarınız fişe takılı değilse bilgisayarınızı prize taktığınızdan emin olun ve sonraki öğesine tıklayın.
  6. Windows [X] sürümüne geri dön öğesine tıklayın. Sorun devam ederse temiz kurulum yapmayı deneyin Windows kendi sitesinden.

Işlemci sıcaklığı düşürme Undervolt nasıl yapılır ?

Windows 10 ISO
Ben de sorunun Windows kaynaklı oldugunu ve Sicakliktan kaynaklı olmadıgını düşünüyorum hocam. Çünkü 1909'Deyken 50-30 FPS Aliyordum. Formatsiz çözümü var midir?

Ben de sorunun Windows kaynaklı oldugunu ve sicakliktan kaynaklı olmadıgını düşünüyorum hocam. Çünkü 1909'deyken 50-30 FPS aliyordum. Formatsiz çözümü var midir?

Eski sürüme dönmeyi deneyin hocam yazdım nasıl eski sürüme dönmen gerektiğini.
Eski sürüme dönmeyi deneyin hocam yazdım nasıl eski sürüme dönmen gerektiğini.

Geri dönüşüm noktasıyla kurtarma seçeneklerinden eski sürüme geri dönebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı