AMD mi daha kaliteli, yoksa NVIDIA mı?

Hala GTX 970 öneriyorlar. Adamlar size kazığı attı şimdi de başkalarının başını yakıyorsunuz. Adamlar 3.5 GB Ekran kartıı 4 GB diye sattı bununla kalmadı Msi, Asus vb. ekran kartı markalarında çok fazla CW sorunu çıktı. En azından Amd R9 290X'te 4 GB ve CW sorunu yok. Kesinlikle NVİDİA tuzağına düşmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
CW sorunu FULL HD'de sorun çıkarmıyor, hangi oyun 4 GB VRAM isteyecek, GTX 970, R9 290X'den daha performanslı bir ekran kartıdır.

Evet, daha performanslı, ekran kartında önemli olan bellek değildir, mimaridir. GTX 970 daha güçlü ve yeni bir mimari.

Hala GTX 970 öneriyorlar . Adamlar size kazığı attı şimdi de başkalarının başını yakıyorsunuz . Adamlar 3.5 GB Ekran kartıı 4 GB diye sattı bununla kalmadı Msi , Asus vb. ekran kartı markalarında çok fazla CW sorunu çıktı . En azından Amd R9 290X ' te 4 GB ve CW sorunu yok . Kesinlikle NVİDİA tuzağına düşmeyin .
GTX 970 sattığı paranın karşılığı, ona göre de performans gösteriyor. "VRAM sorunu" gereksiz bir ifade, normalde 3,5GB olacaktı bu kart. 3,5GB ile bile çok iyi performans verebilirken 512MB ekstrası var. Çok fazla CW çıktığını nereden çıkardınız? CW ile karşılaşanlar her yeri içeriğe boğdu o kadar. Her kartta çıkabiliyor, CW sorunu yok ne demek? Bu arada AMD' deki dizayn hatalarının onda biri bile yok nVidia' da.

512 mb eksik olması kartın perfomarnsına etki etmez. yanlış bilgilendirme yapmayın
Ben zaten Vram performansı çok etki eder demiyorum . Ben ileriye bakarak cevaplıyorum . 2 yıl sonra 3.5 Vram ne kadar gider bilemiyorum .

GTX 970 sattığı paranın karşılığı, ona göre de performans gösteriyor. "VRAM sorunu" gereksiz bir ifade, normalde 3,5GB olacaktı bu kart. 3,5GB ile bile çok iyi performans verebilirken 512MB ekstrası var. Çok fazla CW çıktığını nereden çıkardınız? CW ile karşılaşanlar her yeri içeriğe boğdu o kadar. Her kartta çıkabiliyor, CW sorunu yok ne demek? Bu arada AMD' deki dizayn hatalarının onda biri bile yok nVidia' da.
Ben zaten kartın referansında CW var demiyorum O kartı üreten firmaların çoğunda CW var .

Yanlış Bilgilendirme
Evet. Şu an piyasadaki en hızlı ekran kartı R9 295X2. (çift GPU'lu)

Tek GPU'lu en hızlı ekran kartı R9 290X.

Ama R9 295X2'ye de CrossFire yaparsam 12GB gibi boyutlara çıkabileceğimi düşünüyorum.

Evet. Şu an piyasadaki en hızlı ekran kartı R9 295X2. (çift GPU'lu)

Tek GPU'lu en hızlı ekran kartı R9 290X.

Ama R9 295X2'ye de CrossFire yaparsam 12GB gibi boyutlara çıkabileceğimi düşünüyorum.
Hahahaha :ROFL: Soru: TITAN X' de kaç GPU vardır?

Ben zaten Vram performansı çok etki eder demiyorum . Ben ileriye bakarak cevaplıyorum . 2 yıl sonra 3.5 Vram ne kadar gider bilemiyorum .

Ben zaten kartın referansında CW var demiyorum O kartı üreten firmaların çoğunda CW var .
Ben de sadece referansı kastetmedim zaten. "Her kartta çıkabilir,..." dedim. Her üreticinin her ürününde olabilir bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı