AMD Radeon BIOS Güncelleme Programı - ATIFlash

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
AMD Radeon ekran kartlarının BIOS'unu güncellemeye yarayan ATIFlash 'ın yeni sürümü çıkmıştır.

Yeni sürüm ile HD 7970, 7950, 7870, 7850, 7770, 7750 ekran kartlarının BIOS'u DOS üzerinden güncellenebilmektedir. Yeni sürüm aynı zamanda Atmel AT25F512B ROM'ların güncellenmesinde oluşan soruları da gidermektedir.

Download ATIFlash 3.99

Dosya Boyutu: 560.8 KB

Örnek bir BIOS yedekleme:

i4cLo.jpg

Yanlış BIOS yükledim ve şu an atiflash programı çalışmıyor ATI ekran kartı algılanamadı diyor.

Dos ortamında çalışmadı.

Yedek var ama şu an driver yüklesemde ekran kartını standart ekran kartı olarak görüyor. Kendim manuel driver gösteriyorum yine görmüyor atiflash programını açmak istesem ATI ekran kartı yok diyor ve program kendini kapatıyor.

Dos komutlarını çok iyi bilen birisi bana yardımcı olabilir.

16 GB flash belleği dos açılış olarak yaptım içine atiflash ve eski ROM dosyasını attım komutu girdiğimde bu uygulama dos ortamında çalışamaz yazıyor İngilizce.
Ms dos eski sürüm yeni sürüm diye bir durum var mı? Rufus ile dos açılış yapıyorum. Acaba üst versiyon MS dos ile mi olması lazım açılış USB'si yani bu uygulama bu çalışmaz demesi bu sebepten mi?

Hallettim

Buradaki bilgisayarcılarda benden iyi değil sadece Windows kurmasını biliyor. Servise göndersem 10 senelik kart gerek yoktu.

Önce yanlış attığım BIOS'un driverini kurdum PC kartı tanıdı daha sonra orijinal BIOS'unu attım çalışıyor.
Teşekkürler.

Hallettim.

Buradaki bilgisayarcılarda benden iyi değil sadece Windows kurmasını biliyor. Servise göndersem 10 senelik kart gerek yoktu.

Önce yanlış attığım BIOS'un driverini kurdum PC kartı tanıdı daha sonra orijinal BIOS'unu attım çalışıyor.
Teşekkürler.

Yanlış attığın BIOS'un driverını nasıl kurdun aynı sorun bende de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı