AMD Radeon RX 590 Oyunlarda Görsel Yırtılma sorunu

Woky

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
  • AMD Ryzen 5 2600
  • MSI B450M PRO-M. 2 V2
  • 2xCorsair Vengeance LPX 8 GB 3000MHz
  • MSI AMD RX590 Armor OC 8 GB
  • Crucial 480GB BX500
  • Power Boost 600W 12CM
  • AOC Q3279VWF 31.5" 5ms 75Hz
The Witcher 3 ve League of Legends oyunlarında yırtılma sorunu yaşıyorum. Görüntü ayarlarını değiştirip FPS'i 30,60,75 şeklinde sabitleyip ve Free-Sync ayarını açıp kapatıp test ettim herhangi bir değişiklik olmadı.

Çözüm
Yaşadığız sorun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şekilde mi ?

5-6 gün önce ekran kartını Hepsiburada işlemciyi Vatandan almıştım.

Bu videoda görünen şey grafik yırtılması değil grafik bozulması.
Ekran kartınız bozuk gibi duruyor. Servise vermek tek çözüm gibi. Kartınız yeni çünkü.
Yaşadığız sorun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu şekilde mi ?

5-6 gün önce ekran kartını Hepsiburada işlemciyi Vatandan almıştım.

Ekran kartınız bozuk gibi duruyor. Servise vermek tek çözüm gibi. Kartınız yeni çünkü.

Çözüm
Ekran kartın bozulmuş bunun adı yırtılma değil.

Teşekkürler ederim bu durumda servise başvurmam gerekecek. Aklıma takılan bir soru daha var PSU ses yapıyor ondan bu sorun kaynaklanabilir mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı