AMD Radeon RX 7900 Serisi Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Nvidia alıyorsun 2 gün sonra yeni Linux driveri çıkarmayı kesiyor. Sonrada belirli bir kernel sürümünde takılıyorsun. Amd öylemi. Her şey kernelin içinde güncel açık kaynak.
Evet dünya da oyuncuların %80'nine hitap etmek varken gidip Linux kullanıcılarına hitap etmesi gerekir sende haklısın... AMD elbette olmalı ki NVİDİA kendisini geliştirsin ancak AMD sürücü olarak NVİDİA ile rakip bir firma değil maalesef. Gönül ister ki rakip olsun bizim için alternatifimiz olsun.

Wattman ve benzeri sürücüsel hatalarından dolayı bir daha kesinlikle AMD almayacağım, başkalarına da tavsiye etmiyorum artık işlemci dışında. O kadar para harcıyorsun, sistemi kuruyorsun, bütün BIOS sürücüleri güncel, windows güncel, ekran kartı güncel, chipset güncel, ses kartı güncel, güncel oğlu güncel, bir oyun açıyorsun, obaa o da ne? Çöküş. Yeniden başlatıp bir bakıyorsun Wattman hatası almışsın ve ekran kartının bütün ayarları sıfırlanmış. Yani, yeni çıkan oyunda da değil. Birsürü patch çıkmış, oyunu millet cayır cayır oynuyor, sen orda hata alabiliyorsun. AMD adam gibi ekran kartı sürücüsü çıkaracak kapasitede değil.(6700 XT kullanıyorum.)

Servis ne dedi bu olaya? Hayır forum ilk çıktığı günden beri sorunsuz kullanan 6700 XT sahipleri dolu, sürücü sorunlu olsa onlarda neden patlamıyor?

Wattman ve benzeri sürücüsel hatalarından dolayı bir daha kesinlikle AMD almayacağım, başkalarına da tavsiye etmiyorum artık işlemci dışında. O kadar para harcıyorsun, sistemi kuruyorsun, bütün BIOS sürücüleri güncel, windows güncel, ekran kartı güncel, chipset güncel, ses kartı güncel, güncel oğlu güncel, bir oyun açıyorsun, obaa o da ne? Çöküş. Yeniden başlatıp bir bakıyorsun Wattman hatası almışsın ve ekran kartının bütün ayarları sıfırlanmış. Yani, yeni çıkan oyunda da değil. Birsürü patch çıkmış, oyunu millet cayır cayır oynuyor, sen orda hata alabiliyorsun. AMD adam gibi ekran kartı sürücüsü çıkaracak kapasitede değil.(6700 XT kullanıyorum.)
5700 ile aynı hatayı 3 yıldır yaşayan biriyim lanet ettim artık 6800 almayı düşünüyordum şu dediğinizden sonra bende sanırım AMD ye yaklaşmamakta emin oldum.

Geri
Yukarı