AMD Radeon RX 7900 Serisi Türkiye Fiyatı Belli Oldu

5700 ile aynı hatayı 3 yıldır yaşayan biriyim lanet ettim artık 6800 almayı düşünüyordum şu dediğinizden sonra bende sanırım AMD'ye yaklaşmamakta emin oldum.

Hocam 5700 en sorunlu kartlardan biri. Forumda dolu sorun yaşamayan ya da yaşasa bile kolayca çözülen kullanıcı var.

NVIDIA alıyorsun 2 gün sonra yeni Linux driveri çıkarmayı kesiyor. Sonra da belirli bir kernel sürümünde takılıyorsun. AMD öyle mi? Her şey kernelin içinde güncel açık kaynak.

Zaten bende NVIDIA'yı Linux kullanmak için alıyorudum 4090'ı Linux Mint kullanayım diye alıyordum teşekkür ederim hocam. AMD'ye de çok teşekkür ederim açık kaynakya hani (!)
Yapmıyor ne yapalım NVIDIA'nın huyu bu macOS üzerinde binlerce lira verip aldığımız NVIDIA'ları kullanamıyoruz, ne yapalım çok mu önemli eve gelince 2 saat oyun oynamak derdimiz, WattMan'a takılıpta oyalanmak değil hocam.

Peh, peh, peh şu güçlü ekonomiye bakın arkadaş hangi ülkede böyle süper ekonomi var? :)
Bu paraya iki tane güçlü donanımlı kasa kurmamız gerekirken tek bir ekran kartına veriyoruz.

Buna cevap vermez ama işte. Boşuna para döküp bunu ancak yaşamadığı hataları anlatarak savunur. :D
Neyine cevap vermeyeceğim. Servise gönderirsin. Adamlar takarlar 10 dakika youtube açarlar, 2 dakika stres testine sokarlar, sorun yok deyip yollarlar. Ben zaten kendim bu işlerle uğraşıyorum.

Buna cevap vermez ama işte. Boşuna para döküp bunu ancak yaşamadığı hataları anlatarak savunur. :D

AMD son 1-2 senedir güzel sürücüler yapıyor nesi hala beğenilmiyor anlamadım. Her hata alan sürücüye suç atıyor da bizi niye etkilemiyor anlamadım. Mantıken sorunlu sürücünün her kullanıcıyı etkilemesi lazım.

Geri
Yukarı