AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.9.1 Update yayınlandı

Haydaa. Sende niye düşüş oldu ki.

Düşüş olmadı aynı. Yeni sürücü ile sadece 2 puan daha yüksek. Bu da Furmark sonucu ama 20.8.3 sürücüsüyle aynı sonucu almıştım 77 FPS.

Düşüş olmadı aynı. Yeni sürücü ile sadece 2 puan daha yüksek. Bu da FurMark sonucu ama 20.8.3 sürücüsüyle aynı sonucu almıştım 77 FPS.

DX12 testi yapılmıyor sanırım bununla.
Tek DX 12 testi bu.

Nasıl yani sürücüyü yazıp ekran görüntüsünü altına eklemişim. Hem ekran görüntüsünde de sürücüler yazıyor nesi yanlış anlayamadım.

Ha pardon. Ben yanlış bakmışım. Oradaki 9291'i 9281 olarak gördüm pardon :)
DX12 testi yapılmıyor sanırım bununla.
Tek DX 12 testi bu.

DirectX 12 kullanan oyun var mı? Benim kart destekliyor ama kullanamıyorum.

Ha pardon. Ben yanlış bakmışım. Oradaki 9291'i 9281 olarak gördüm pardon :)

DirectX 12 kullanan oyun var mı? Benim kart destekliyor ama kullanamıyorum.

Çoğu oyun desteklemeye başladı aslında ve güncel oyunlarda var ve ilerdeki oyunlarda da DX 12 olacak ve sanırım DX 12 destekli oyunlar DX 12 Ultimate destekli de olmuş oluyor o da yeni çıkmış sanırım yani yeni sürüm mü yoksa yeni API mi o da bir soru.

Ekran Görüntüsü (21).png

Arkadaşlar eğer bu Driver'da sorun yaşarsanız görselini attığım yerden launch bug report tool seçerek sorununuzu bildirin.

Evet sağladı. FurMark üzerinden Vulkan kullanarak test yaptım. Ve en fazla 87 olan FPS değerleri 95'lere çıktı. Aynı durumu OpenGL için söyleyemem, bir artış yok ancak FPS oynaklığı giderilmiş. O bir anda 60'lara inip tekrar 80'lere çıkma durumu yok. Onun dışında belli hatalar da giderilmiş.

Reis ben de RX 570 kullanıcısıyım. Oyunlarda siyah ekran gidip geliyordu en güncel sürümde.20.4.2'ye geçtim ve düzeldi. Yükseltsem aynı şeyi yaşarım diye korkuyorum. Deneyeyim mi sence?

Geri
Yukarı