AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.9.1 Update yayınlandı

5600XT kullanıyorum güncellemeye korkumuyor değilim. Aynı kartı kullanan arkadaşlar varsa nasıl iyileştirmeler var bilgilendirirse çok mutlu olurum.
Arkadaşlar güncellemeyi yaptım 10 dk sonra pc mavi ekran verdi . Diyeceklerim bu kadar...

Son düzenleme:
Evet kötü haber. Bende de bir şeyler çıktı. Eskiden 1080P60 video izlerken tam ekrana geçişte yeşil ekran alıyordum. O düzeldi. Ama şimdi de düz 1080P videolarda tam ekrana geçişte aynı sorunu yaşıyorum. Üstelik Radeon ayarlarından video modlarından birisini vb. seçince daha da kötüleşiyor. :(

Evet kötü haber. Bende de bir şeyler çıktı. Eskiden 1080P60 video izlerken tam ekrana geçişte yeşil ekran alıyordum. O düzeldi. Ama şimdi de düz 1080P videolarda tam ekrana geçişte aynı sorunu yaşıyorum. Üstelik Radeon ayarlarından video modlarından birisini vb. seçince daha da kötüleşiyor. :(

Çok saçma ama demo modunu aç kapa yaptım birkaç mod arasında geçiş yaptım ve düzeldi. AMD bir kere şaşırt be.

Son düzenleme:
Nasıl ben de hiçbir sorun yok şu ana kadar.
Windows hata verdi . Bios sıfırladım öyle düzeldi sürekli aynı hatayı aldım ilginç şu anda bir sorunum yok .Oyun performansı artmış bu arada. Ancak bu seferde radeon denetim masası görev çubuğunda gözükmüyor .Kısacası AMD bir yerden veriyorsa bir yerden kısıyor . Klasik..

Sorun yaşayan arkadaşlar eski sürücüleri temizleyip yeni sürücü ile temiz kurulum yapın.

Ben PC'yi her yeniden açışımda bu sorunu yaşıyorum. Radeon ayarlarını açıp oradan 2-3 oynayınca düzeliyor. PC'yi her yeniden başlatışta sadece 1080P videolarda ve Chrome üzerinde tam ekran sırasında 1-2 saniye ekranın yarısı yeşil oluyor. Bu sorun 20.8.3 müydü neydi bir önceki sürücüde de vardı. Ne yapmalıyım?

Ben PC'yi her yeniden açışımda bu sorunu yaşıyorum. Radeon ayarlarını açıp oradan 2-3 oynayınca düzeliyor. PC'yi her yeniden başlatışta sadece 1080P videolarda ve Chrome üzerinde tam ekran sırasında 1-2 saniye ekranın yarısı yeşil oluyor. Bu sorun 20.8.3 müydü neydi bir önceki sürücüde de vardı. Ne yapmalıyım?
Özellikle tam ekran bir program arka planda çalışırken ekranın milisaniyede bir gidip gelmesi mor ve yeşil şeyler çıkması sorununu hala yaşıyorum, fakat bu sadece arka planda tam ekran uygulama çalışırken oluyor. Bu sebeple kart arızası olarak düşünmüyorum.

Özellikle tam ekran bir program arka planda çalışırken ekranın milisaniyede bir gidip gelmesi mor ve yeşil şeyler çıkması sorununu hala yaşıyorum, fakat bu sadece arka planda tam ekran uygulama çalışırken oluyor. Bu sebeple kart arızası olarak düşünmüyorum.

Arka plan falan değil ki. Ben direk Chrome'u açıp YouTube'a girince hop. Bu oluyor. Sizin arkaplanda dediğiniz şey nedir? Görev çubuğundaki mi?

Arka plan falan değil ki. Ben direk Chrome'u açıp YouTube'a girince hop. Bu oluyor. Sizin arkaplanda dediğiniz şey nedir? Görev çubuğundaki mi?
Mesala tem ekranda bir oyun oynuyorum, bunu arka plana atıp internette gezinirken üstte yazdığım sorunu yaşıyorum, ama oyunu açıp oynarken ya da tam ekran bir uygulama kullanmazken bu sorun yok.

Geri
Yukarı