AMD Radeon Software bozuldu

TheMeteAdam

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F, 16 GB Team Force 3200 mhz 16Cl, Sandisk SN570 500GB, Toshiba Mq01abd100 1TB, Rx 6500 XT, MSI H510M-A PRO.
Meslek
Day Trader
SSD veya HDD modeli
sn 570
Ekran kartı
RX 6500 XT
Anakart
H510M A-PRO
İşlemci
i5 10400f
1686059187532.png

AMD Software açınca bu şekilde oluyor. Driver silip kararlı sürüm yükledim değişmedi. Windows 11 geçeli 1 ay oldu. 2 gün önce AMD bu şekilde oldu.

Görev Yöneticisi'nden kapatınca bir daha açılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu sorun driver silip tekrar yükleme ile çözülecek bir şey değil. Önceden benim de başıma geldiği için çokça araştırdım. Ve tek çözüm yolu bu linkteki adımları uygulamak. Bende işe yaradı ve şu an normal bir şekilde çalışıyor.

AMD cleanup bununla temizleyin. Tüm ayarları temizlediğinizden emin olun. Windowsu normal modda açıp sürücüyü tekrar yükleyin. Düzelmezse cihaza temiz format atın.

AMD cleanup bununla temizleyin. Tüm ayarları temizlediğinizden emin olun. Windowsu normal modda açıp sürücüyü tekrar yükleyin. Düzelmezse cihaza temiz format atın.
Bu kısa süreli bir çözüm olur, eğer konu sahibi arkadaş oyunlara özel renk ayarları falan yapıyorsa bu yaşanan sorun devam edecektir. Kesin çözüm üstte benim yazdığımdır.

Bununla temizledim zaten.
Bu kısa süreli bir çözüm olur, eğer konu sahibi arkadaş oyunlara özel renk ayarları falan yapıyorsa bu yaşanan sorun devam edecektir. Kesin çözüm üstte benim yazdığımdır.
Özel renk ayarım hiç bir şey yok. Standart kullanım. Gece ışığı açık tek. O özel renge girer mi bilmem ama.

Anlıyorum, üstte attığım linkteki işlemleri sırasıyla yaparsanız sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir.
Açılmıyor direk. Açık gözüküyor ancak öncesinde de böyle olmuştu. Zorla kapatınca bir daha açılmadı. Bu işlemden sonra geri yüklememe gerek var mı yani ne bilim?

1686146816654.png
Yöentici olarak çalıştırınca bu şekilde.

Geri
Yukarı