Çözüldü AMD Rewards Etkinleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

261538

Gigapat
Makaleler
98
Hepinize merhabalar,
Sosyal çekilişinde güzelim oyunları kazandık fakat kullanamıyoruz. 😒 AMD'nin istediği donanımlar şu an için etrafımda kimsede yok, arkadaşımın biri köyde, diğerinin de işlemcisi garantiye gitmiş kod ile ortada kaldık. :) Etkinleştirmek için uygun donanımlı bir arkadaşa ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı? Yardımcı olan arkadaşa World War Z'ı hediye edeceğim. The Division 2'yi de belki ilerde çekiliş yaparım ya da arkadaşlarımdan almak isteyen olursa ona veririm, onun pek acelesi yok mesele aktif etmek.

Etkinleştirme için kullanılabilecek AMD ürünleri:
Ekran kartları: Radeon VII, Radeon RX Vega 64, Radeon RX Vega 56, Radeon RX 590, Radeon RX 580, Radeon RX 570
İşlemciler: Ryzen 7 2700X, Ryzen 7 2700, Ryzen 5 2600X, Ryzen 5 2600, Ryzen 5 2400G

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben sorunu temiz kurulum ile format atarak hallettim. Kodlar çalıştı şu an AMD Rewards hesabımda, "rezervasyonunuz alınmıştır, profiliniz incelendikten sonra size geri dönüş yapacağız" gibisinden bir mesaj bulunuyor.
Ayrıca @HakanCT 'ye teşekkür ederim, yakından ilgilendi.

Arkadaşlar ben sorunu temiz kurulum ile format atarak hallettim. Kodlar çalıştı şu an AMD Rewards hesabımda, "rezervasyonunuz alınmıştır, profiliniz incelendikten sonra size geri dönüş yapacağız" gibisinden bir mesaj bulunuyor.
Ayrıca @HakanCT 'ye teşekkür ederim, yakından ilgilendi.
"Rezervasyonunuz alınmıştır" yazıyorsa en kısa sürede kodları size vereceklerdir. Bazı oyunlar kod olarak geliyor, bazıları direkt hesap bilgilerinizi girmenizi istiyor ve otomatik hesabınıza aktarıyor oyunu. Her türlü oyunların hazır olmasını beklememiz gerekiyor yani. :D İyi oyunlar, umarım eğlenceli vakit geçirirsiniz.

Daha önce 3 kişinin hesaplarına kodları aktif ettim ama @@FurErg'in kodunu aktif etmeye çalışırken böyle bir hata veriyor:
Eki Görüntüle 419585

Aklıma gelen olası nedenler:
  1. Sistemsel hatadır ve düzelecektir.
  2. Kendi sistemimde çok fazla kod kullandığım için benim donanımım yasaklanmış olabilir.
  3. Kod çalışmıyordur.
AMD Rewards'a yazmayı unutmayın lütfen.

Bir işlemci üzerine 1'den fazla kod etkinleştirilebiliyor mu yani?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı