AMD Rewards Oyun Kodu Vermedi

jujuka666

Decapat
Arkadaşlar Sapphire RX 590 aldım Hepsiburada'dan 3 oyun hediyesi vardı kodu istedim mail yoluyla yolladılar. Verdikleri kodu AMD Rewards'a yükledim 3 puan verdi ve 3 oyunu aldım ancak 5 gün olmasına ve 3 kez ticket atmama rağmen oyunların keylerini hala atmadılar. Bu işlem uzun mu sürüyor? Bir bilginiz var mı araştırdım fakat bu konuyla alakalı bir şey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün ben ticket atalı 6. Gün ve bana Resident Evil için bu sabah etkinleştirme maili geldi. Ancak Division 2 için link gelmedi henüz bilginiz olsun.

Ben itopya.com'dan aldım ekran kartımı, 2 gün içerisinde kupon kodumu gönderdiler. Gönderdikleri gün de tarihi gelen oyunumu etkinleştirmiştim.
Resident Evil 2'nin hemen altında yazan "Etkinleştirme Talimatları" şöyle:
Talimatlar
  1. Steam kullanıcı adınızı ve parolanızı Steam hesabı sayfasına girin. Henüz bir hesap açmadıysanız veya uygulamayı indirmediyseniz, lütfen şu adresi ziyaret edin: Welcome to Steam
  2. AMDRewards.com sitesindeki ÖDÜL TALEBİ sayfasında "HESABINIZLA STEAM ÖDÜLÜ KULLANIMI" üzerine tıklayın.
  3. Steam AÇILAN PENCERESİNDE kullanıcı adınızı ve parolanızı girin.
  4. Tamamlandığında "STEAM ÜZERİNDE ETKİNLEŞTİR" üzerine tıklayın; oyun Steam Kitaplığınıza eklenecektir.
  5. Keyfini çıkarın.

Umarım sorununuz bir an önce çözülür, fakat ben bu kadar uzun süre beklemedim.

375009

Keşke 1 gün önceden yolladılar ya. Uplay'in bedava oyun kampanyasından yararlanırız.
Uplay sitesinde AMD kampanyasından alınan hediyelerin ön sipariş sayılmadığı ve ek hediye hak etmediğini yazıyor maalesef. O link...

Yeni konular

Geri
Yukarı