AMD Rewards Oyun Kodu Vermedi

jujuka666

Decapat
Arkadaşlar Sapphire RX 590 aldım Hepsiburada'dan 3 oyun hediyesi vardı kodu istedim mail yoluyla yolladılar. Verdikleri kodu AMD Rewards'a yükledim 3 puan verdi ve 3 oyunu aldım ancak 5 gün olmasına ve 3 kez ticket atmama rağmen oyunların keylerini hala atmadılar. Bu işlem uzun mu sürüyor? Bir bilginiz var mı araştırdım fakat bu konuyla alakalı bir şey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıra geldi 8 marttaki yayınlanacak olan oyuna onuda 1 hafta sonra vermezler inşallah 😂

08.03.2019 / 08:09 itibari ile e-posta aldım ve AMDrewards'da oyunu etkinleştirmek için butonu gördüm. Bilginize.

375481

Oyunlar yalan mı oldu dersiniz 😂

Hocam 3 kez ticket attım faturaların fotoğtalarinı dahi attım kaç gündür haber bekliyorum 5-6 gün en geç haber gelir yazdı 6.güne girdik şuan bi gelişme yok
Bilen yokmu arkadaşlar çözüm yolu bulan ülkemizde kaç tane ekran kartı satıldı kim bilir jiç kimse bilmiyor mu
Bilen biri yok mu forumda
Aynı durum bende de var mail attım cevap geldi. Yoğunluktan dolayı talebi karşılamakta zorlanıyoruz fakat en kısa sürede ulaştıracağız diye. Fakat hala gelen bir şey yok. He oynayacağım bir oyunda değil kendileri ama diğer oyunları oynayacağım merakla bekliyorum.
Düzeltme: Bu sabah itibariyle iki oyun da tarafıma teslim edilmiştir. Mail şimdi kontrol ettim, Resident Evil ve Devil May Cry teslim edilmiştir.

Son düzenleme:
S.a arkadaşlar.. bende 20.12.2018 tarihinde bir RX580 8GB ekran kartı aldım.. Almanya Saturn'den ürün satış sayfası açıklamasında.. 15.11.2018 ve 06.04.2019 tarihlerini kapsayan kampanyaya katıldım.. yukarıda adı geçen 3 oyunu kapsıyor, ancak promosyon kodunu ne Saturn'den nede Asus'dan alabildim.. Asus Satıcı verecek, Saturn Asus verecek diyor. Bu kodları Saturn'den falan alan varsa nasıl veya nereden aldığını yada alabileceğimi yazarsa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı