AMD Rewards Oyun Kodu Vermedi

jujuka666

Decapat
Arkadaşlar Sapphire RX 590 aldım Hepsiburada'dan 3 oyun hediyesi vardı kodu istedim mail yoluyla yolladılar. Verdikleri kodu AMD Rewards'a yükledim 3 puan verdi ve 3 oyunu aldım ancak 5 gün olmasına ve 3 kez ticket atmama rağmen oyunların keylerini hala atmadılar. Bu işlem uzun mu sürüyor? Bir bilginiz var mı araştırdım fakat bu konuyla alakalı bir şey bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resident Evil 2 oyununda kod gelmeyecek zaten. Amd Rewards sitesindeki Ödüllerim kısmına girmeyi deneyin orada Resident Evil 2'nin yanında Steam üzerinde etklinleştir olacaktır oraya girdikten sonra gelen yere kendi Steam'inizi girin ve oyun Steam'inize gelicektir.

374044

Dediğiniz kısımda Steam ile ilgili bir bağlantı yok. "Anahtarınız, kullanılabilir olduğu anda atanacaktır." bilgisi var.

Oyunlar yalan mı oldu dersiniz 😂
Ben aynı gün aldım. Destek bölümünden destek talebinde bulunsanız belki çözerler sorunu.
Hocam 3 kez ticket attım faturaların fotoğtalarinı dahi attım kaç gündür haber bekliyorum 5-6 gün en geç haber gelir yazdı 6.güne girdik şuan bi gelişme yok
Bilen yokmu arkadaşlar çözüm yolu bulan ülkemizde kaç tane ekran kartı satıldı kim bilir jiç kimse bilmiyor mu
Bilen biri yok mu forumda

Son düzenleme:
Benimde aynı şekilde hocam alabildiniz mi siz?

Oyunlar yalan mı oldu dersiniz 😂

Hocam 3 kez ticket attım faturaların fotoğtalarinı dahi attım kaç gündür haber bekliyorum 5-6 gün en geç haber gelir yazdı 6.güne girdik şuan bi gelişme yok
Bilen yokmu arkadaşlar çözüm yolu bulan ülkemizde kaç tane ekran kartı satıldı kim bilir jiç kimse bilmiyor mu
Bilen biri yok mu forumda

Destek bölümünden mail attım bekliyorum, sonuçta verilen kodlar Ödüllerim yerine geldi. sadece link bağlantısı vermiyor. Umarım bir aksilik çıkmaz.

Destek bölümünden mail attım bekliyorum, sonuçta verilen kodlar Ödüllerim yerine geldi. sadece link bağlantısı vermiyor. Umarım bir aksilik çıkmaz.

Sen de haklısın hocam da bu amdrewards çok kötüymüş, telefon onayı için desteğe yazdım, şimdi oyunlar için gene desteğe yazıyoruz resmen maille oyun almaya çalışıyoruz

Ben ticket atalı 4 gün oldu. Yabancı forumlarda da gördüm. Link atandığında sizlerin paylaştığı bu görselli olan mailin altında link olacak. Halen bende de kod yok. Ben de aynı durumda bekliyorum. Sistemde gecen hafta Support ekibi 2 günde dönecek diyordu. Şu an 5-6 gün diyor. Belli ki adamların işleri yoğunlaştı. Beklemedeyiz bakalım.
Örnek resim...

Dosya Ekleri

• DSDSDSD.PNG
    DSDSDSD.PNG
    27,1 KB · Görüntüleme: 121

Geri
Yukarı