Çözüldü AMD Rewards Etkinleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

261538

Gigapat
Makaleler
98
Hepinize merhabalar,
Sosyal çekilişinde güzelim oyunları kazandık fakat kullanamıyoruz. 😒 AMD'nin istediği donanımlar şu an için etrafımda kimsede yok, arkadaşımın biri köyde, diğerinin de işlemcisi garantiye gitmiş kod ile ortada kaldık. :) Etkinleştirmek için uygun donanımlı bir arkadaşa ihtiyacım var yardımcı olabilecek var mı? Yardımcı olan arkadaşa World War Z'ı hediye edeceğim. The Division 2'yi de belki ilerde çekiliş yaparım ya da arkadaşlarımdan almak isteyen olursa ona veririm, onun pek acelesi yok mesele aktif etmek.

Etkinleştirme için kullanılabilecek AMD ürünleri:
Ekran kartları: Radeon VII, Radeon RX Vega 64, Radeon RX Vega 56, Radeon RX 590, Radeon RX 580, Radeon RX 570
İşlemciler: Ryzen 7 2700X, Ryzen 7 2700, Ryzen 5 2600X, Ryzen 5 2600, Ryzen 5 2400G

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet benim WWZ kodum da çalışmıyor. Kısa sürede bu sorunu çözerler umarım. Kodu AMD Rewards hesabınıza tanıtmanız en önemli adım aslında. Oyunu geç de olsa dijital oyun servisi hesabınıza aktarırsınız.
Epic Games'e yazdım ama biz yardımcı olamayız dediler. Sonrasında cevap olarak yardım etmeniz gerek falan yazdım. Benden kodu istediler. Ne olacak göreceğiz bakalım.

AMD Rewards hesabım üzerinden açtığım destek kaydına böyle bir geri dönüş geldi:
Hello Hakan,

Unfortunately there was a problem with the game keys issued to you. Not to worry, we will be reissuing new game keys to your account as soon as possible. You will receive an email with activation instructions within 24 hours.

We thank you for your continued patience and understanding.

Regards,
AMD Rewards Support

Kısaca diyor ki kodunuz sorunlu, en kısa sürede yeni kod vereceğiz. Hesabıma baktığım zaman da "World War® Z rezervasyonu için tebrikler! Hesabınızı güncelleyip, içerik anahtarı kullanılabilir olur olmaz sizi bilgilendireceğiz." yazısı mevcut.

@TheJOK3R Gerçekten oynamak için istiyorsanız verebilirim, kodu almadı. Şu an bu şekilde geldiği zaman size ulaşabileceğim bir iletişim adresi bırakırsanız sevinirim.
Adsız.png

@TheJOK3R Gerçekten oynamak için istiyorsanız verebilirim, kodu almadı. Şu an bu şekilde geldiği zaman size ulaşabileceğim bir iletişim adresi bırakırsanız sevinirim.
Eki Görüntüle 419540
Ben The Division 2'yi etkinleştirdim de WWZ'yi bekliyom aynı şekil. Elimde kod var deyince hazır var zannettim. Ama gine de yapabileceğim bir şey olursa buradan yazabilirsin iletişim için buyur mail adresim [email protected]
Şu an itibariyle WWZ kodları gelmiş olması lazım arkadaşlar.
Sen nerden biliyosun? Ben şimdi baktım gelmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı