AMD RX500 Serisi Kartlardan Memnun Musunuz?

AMD Rx500 Serisi Kartlardan Memnun Musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Lyâi

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim, en uygun yerin burası olduğunu düşündüm. Burası bir forum sitesi ve normal olarak burada sorun yaşayanlar gelip konu açıyor. RX500 serisi kartlarda, özellikle RX570 ve RX580 kartlarında sorun yaşayan çok insan var. Tabii açılan her konudaki sorunun sebebi ekran kartı olmayadabilir. İşin özü durup dururken kimse gelip 2 senedir RX5xx kartı kullanıyorum çok iyi, tavsiye ederim diye konu açamayacağına göre böyle bir memnuniyet anketi yapmak istedim. Katılım yüksek olursa bu kartı almak isteyenler içinde iyi olur.
Ek olarak, kartı kullanmamış olan ve kulaktan dolma bilgilerle cevap verecek olan arkadaşlar cevap verecekse de seviyeli cevaplar verirse sevinirim. Yani tamamen yermek ya da övmek amaçlı. Doğruluk açısından daha sağlıklı olur. Yazı biraz uzun oldu kusura bakmayın. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet memnunum, GTX 1050 Tİ ekran kartım Driver yüzünden arızalanmıştı satıp RX 570 almıştım (834 TL'ye Vatan bilgisayardan 7 ay önce) ve bu döneme kadar yüzüstü bırakmadı yeni oyunların hepsini yüksek ve ultra ayarda bana mısın demeden oynatıyor.

Sapphire Pulse RX 580 kullanıyorum ve gayet memnunum. Kartı zorlayacak oyunlar oynamıyorum bu yüzden yeni oyunlardaki performansı hakkında bir şey söyleyemeyeceğim fakat beni tatmin ediyor fazlasıyla.

Oynadığım oyunlar Terraria, Starbound vs.

Evet memnunum, GTX 1050 Tİ ekran kartım Driver yüzünden arızalanmıştı satıp RX 570 almıştım (834 TL'ye Vatan bilgisayardan 7 ay önce) ve bu döneme kadar yüzüstü bırakmadı yeni oyunların hepsini yüksek ve ultra ayarda bana mısın demeden oynatıyor.
Ankete katılan herkes bu şekilde iyi ve ya kötü deneyimlerimi yansıtırsa iyi olur. Ekran kartınızın modelini de yazarsanız iyi olur. Senin ki MSI Armor ya da Asus Strix diye tahmin ediyorum.🙂

Ankete katılan herkes bu şekilde iyi ve ya kötü deneyimlerimi yansıtırsa iyi olur. Ekran kartınızın modelini de yazarsanız iyi olur. Senin ki MSI Armor ya da Asus Strix diye tahmin ediyorum.🙂
Gigabyte Gaming RX 570 4GB, Ekran kartı konusunda en sevdiğim Firmadır kendisi :)

O da iyidir. 😂
Umarım bu konuya ilgi yoğun olur, bir iki gün sonra sonuçları merak ediyorum.
İntel Fanları Hayır diyecektir eminim, Görelim Bakalım :)
1 Hafta sonra içerisinde MSI Radeon RX570 Armor 8GB bulunan bir sistem toplayacağım. F/P kartı olduğu için bu kartı seçtim. Bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum.
Kaç TL'ye alacaksınız?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı