AMD RX500 Serisi Kartlardan Memnun Musunuz?

AMD Rx500 Serisi Kartlardan Memnun Musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Tek fanlı olan RX 570 Pulse ITX modelini kullanıyorum, şubat ayında 750 TL'ye sıfır olarak Vatan'dan almıştım. Tek fanlı olmasına rağmen OC yaptım ve ısınma sorunu yaşamıyorum. Şu ana kadar gayet memnunum. Ultra ayarlarda oynayamadığım oyun yok.

Ekran kartı 1200 TL. Sistem 3600 TL
1200 TL'yi zorlarsanız RX 580 4GB öneririm,
Bence bunu almanız daha iyi olur. 3500 TL sistem için gayet yeterli bir miktar olur, Ryzen 5 2600 işlemcili.
1600₺'ye Sapphire yerine ARMOR RX 580 8GB aldım. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Wattman olayı direkt reset ve elektrik kesintisinde gelip gidiyor.

ETS2 Benchmarkım (Amatörce)
Abone oldum, Ayrıca beğendim :)

1200 TL'yi zorlarsanız RX 580 4GB öneririm,
Bence bunu almanız daha iyi olur. 3500 TL sistem için gayet yeterli bir miktar olur, Ryzen 5 2600 işlemcili.
3600 TL fakat yanında 75hz 1ms monitör ile birlikte geliyor. İyi bence bu şekilde.

Son düzenleme:
Ben de RX serisi bir ekran kartı alacağım. Gerçekten MSI RX Armor serilerinde ısınma sorunu var mı?
Bunun cevabını bende merak ediyorum. Birisi çıkıyor Armor modeli çok ısınıyormuş, birisi çıkıyor Strix modelinde Watmann sorunu daha sık oluyormuş. Tamam doğru olabilir belki fakat burada bu kartı kullananlara bunu sormak daha mantıklı. Armor modelini alıp çok ısınıyor diye konu açan birinin ekran kartı sırf Armor modeli diye ısınıyor olamaz. Farklı sebepleri olabilir. Serin çalışanlar varsa ya da Strix alıp Watmann sorunu yaşamayanların kartları kutsanmış mı? 😂

Elimde MSI Aero ITX RX 560 4 GB var.
Ve oldukça eski bir işlemci olan Phenom X4 955 ile işlemciye çok yüklenen oyunlar hariç bir darboğaz yaşatmıyor.
Bu arada işlemcimi Phenom X6 1100T ile değiştirip RX 570 veya RX 580 almayı düşünüyorum sizce değer mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı