AMD Ryzen 2200G overclock nasıl yaparım?

CPU Core radio 3.6 yapinca 23.00 oluyor.

Offset modunuda 1.50 yaptim.

Core performance kapattim ama pirecision bosst bulamadim.
3.6 yazamazsın zaten 36.00 yazarsın 😀 sen 2.3ghz yaptın işlemciyi. Offseti 1.5 degil 0.15 yapacaksın sen islemciye şimdi 3v vermiş oldun yakacan bir şeyleri karıştırma bak iyice öğren sonra kurcala.
PBO DIGI VRM sekmesinde.

3.6 yazamazsın zaten 36.00 yazarsın 😀 sen 2.3GHz yaptın işlemciyi. Offseti 1.5 degil 0.15 yapacaksın sen islemciye şimdi 3V vermiş oldun yakacan bir şeyleri karıştırma bak iyice öğren sonra kurcala.
Pbo dıgı VRM sekmesinde.

)Biraz video falan izledim sonra senin dediklerinle harmanladım işlemcinin hızı 3, 9 GHz oldu ama teste sokunca klavye ve fare gitti hiçbir şey tepki vermedi bende tekrar eski haline geri getirdim hatta eski haline geri getirdimmi onu bile bilmiyorum :)Şimdi PC çalışıyor teste soktum tekrar 3, 5 GHz'de çalışıyor yük altında fazla kurcalamayacağım çünkü voltaj ayarları falan biraz karışık yardımın için sağ ol belki AMD kendi yazılımını kullanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı