AMD Ryzen 5 3400G sistem yükseltme önerisi

Laptop.ek

Decapat
Yaklaşık 3500-4000 TL bütçem var. Geçen arkadaşlardan tavsiye aldım ve toplamak için önerilen sistemi kabul ettim. Ancak şu an AMD Ryzen 5 3400G dört çekirdek 3.70 GHz işlemci fansız satan bir satıcı dışında satıcı bulamadım. Uyumlu güzel bir fan veya daha uygun bir işlemci tavsiyesinde bulunursanız çok sevinirim.
Resimdeki RAM yerine şimdilik 8 GB bir tane alabileceğim. Daha sonra ikinciyi alacağım. Bir de SSD 240 GB alacağım. Bu şekilde şimdilik fiyat düşürmüş olacağım. @Tekin Alakuş hocam özellikle yorumunu bekliyorum işlemci konusunda.

1622824921982.png

Dosya Ekleri

• 1622825018042.png
    1622825018042.png
    100,4 KB · Görüntüleme: 53
Parçaları sipariş ettim. Herkese teşekkür ederim. Kurduktan sonra unutmazsam performansını paylaşacağım. @Tekin Alakuş özellikle teşekkür ederim.

Parçaları sipariş ettim. Herkese teşekkür ederim. Kurduktan sonra unutmazsam performansını paylaşacağım. @Tekin Alakuş özellikle teşekkür ederim.

Hocam almışsınız ancak eğer iade edebiliyorsanız SSD'yi iade edebilirsiniz. Çünkü kronik sorunlu kendisi.

Teşekkür ederim. İade edebilirim. Tavsiyede bulunabilir misiniz?

Teşekkür ederim. İade edebilirim. Tavsiyede bulunabilir misiniz?
Hocam eğer aklınızda soru işareti kaldıysa: Patriot Burst 240 GB SSD alınır mı?

Hocam eğer aklınızda soru işareti kaldıysa: Patriot Burst 240 GB SSD alınır mı?
Forumda baya önerilmiş. Teşekkür ederim.
aldım.

Son düzenleme:

Hayırlı olsun. SSD'yi de zaten değiştirecekmişsiniz. Güle güle kullanın.
Not: Yüksek ihtimalle BIOS güncellemesi gerekecek onu söylemeyi unuttum. Satıcıdan güncellemesini isteyin kargoya verilmeden.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı