AMD Ryzen 5 3400G sistem yükseltme önerisi

Az önce aradığımda amd ryzen 3 4300ge yi desteklediğini, bios güncellemesi gerektirmediğini söyledi. Teşekkür ederim, @Tekin Alakuş .
Yine de güncel değilse güncellersem bir sorun yaşar mıyım? Teknobiyotik youtube a bios güncelleme videosu yüklemiş. İzlediğim gibiyse basit kendim de yaparım.

Son düzenleme:
Az önce aradığımda AMD Ryzen 3 4300GE'yi desteklediğini, BIOS güncellemesi gerektirmediğini söyledi. Teşekkür ederim, @Tekin Alakuş.
Yine de güncel değilse güncellersem bir sorun yaşar mıyım? Teknobiyotik YouTube'a BIOS güncelleme videosu yüklemiş. İzlediğim gibiyse basit kendim de yaparım.

O zaman sorun yok. Sistemi kurduktan sonra güncelleme yaparsınız.

Az önce aradığımda amd ryzen 3 4300ge yi desteklediğini, bios güncellemesi gerektirmediğini söyledi. Teşekkür ederim, @Tekin Alakuş .
Yine de güncel değilse güncellersem bir sorun yaşar mıyım? Teknobiyotik youtube a bios güncelleme videosu yüklemiş. İzlediğim gibiyse basit kendim de yaparım.
Merak etmeyin sorun yaşama olasılığınız düşük. Evinizde elektirik sık sık kesiliyorsa biraz o sıkıntılı olabilir diğer türlü yönergelere uyduğuuz sürece bir şey olmaz.

Merak etmeyin sorun yaşama olasılığınız düşük. Evinizde elektirik sık sık kesiliyorsa biraz o sıkıntılı olabilir diğer türlü yönergelere uyduğuuz sürece bir şey olmaz.
Bazıları güncelleme sonrası anakart bios sürümü ile işlemcilerin uyumsuz olduğunu yazmış. Eğer böyle bir sorun yoksa sıkıntı yaşamam inşaAllah :). Elektrik en son ne zaman kesildi hatırlamıyorum.

Bazıları güncelleme sonrası anakart BIOS sürümü ile işlemcilerin uyumsuz olduğunu yazmış. Eğer böyle bir sorun yoksa sıkıntı yaşamam inşaallah :). Elektrik en son ne zaman kesildi hatırlamıyorum.

Anakart 5. nesile destek sunuyor, öyle bir şey yok.
@Laptop.ek son durum nasıl, sistemi topladınız mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı