Çözüldü AMD Ryzen 5 3400G'li sistem toplama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AntonChigurh

Hectopat
Merhaba İtopya'dan AMD'li hazır sistem almak istiyorum önerir misiniz? İleri de ekran kartı almayı düşünüyorum. Şimdilik pandemi sürecinde Online derslere girmek için almışken oyunlarada girebilmek için bu sistemi almak istiyorum bütçe 3000-3500 arası

-AMD Ryzen 5 PRO 3400G MPK 3.7GHz 6MB Önbellek 4 Çekirdek AM4 12nm Vega 11 GPU İşlemci
- MSI A320M-A PRO 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 HDMI DVI mATX Anakart
- GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
- POWER BOOST VK-P3301B 500W Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa
- KIOXIA EXCERIA 480GB SATA 3.0 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma)

Arkadaşlar sistemden neredeyse hiç anlamıyorum yorumlarınız için çok teşekkür ederim değerlendireceğim.

Son düzenleme:
Çözüm

2 tane

3647 TL.
Eğer Avrupa yakasında oturuyorsan QP Bilişimden almanı tavsiye ederim. Hem çok iyi bir destekleri var, hemde çayını çorbanı içerken senin için içeride bilgisayarını topluyorlar. Önermemin sebebiyse aldığım ekran kartı maalesef driver kurulamıyordu (Sanırım Bios problemi) Direk aldılar test edip bana yeni bir kart verdiler aynı gün içerisinde.

Vallahi kardesim 3400G'den ust duzey bir performans bekleme oynayamazsin demiyorum ama iyi FPS'ler alamazsin. 8 GB daha RAM eklemen gerekli o sisteme. Ayriyeten B450 anakart secsen ileriye donuk isine yarar. Ileri de ekran karti alacaksan isini görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı