AMD Ryzen 5 3600 sistem nasıldır?

burakrc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba AMD Ryzen 5 3600 sistem kurmak istiyorum. İnternet üzerinden sistem toplamaya çalıştım ancak danışmadan karar vermek istemiyorum. Topladığım sistemle herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ya da şunun yerine bunu al diyeceğiniz bir şey var mı? Kasa ile PSU birlikte seçtim bunun ile ilgili de bilgi verebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba AMD Ryzen 5 3600 sistem kurmak istiyorum. İnternet üzerinden sistem toplamaya çalıştım ancak danışmadan karar vermek istemiyorum. Topladığım sistemle herhangi bir sorun yaşar mıyım? Ya da şunun yerine bunu al diyeceğiniz bir şey var mı? Kasa ile PSU birlikte seçtim bunun ile ilgili de bilgi verebilirsiniz.

Vatan zorunlu mu? Pahalı kasa ve PSU kötü.

Öncellikle selam işlemcin bayağı iyi kendim kullanıyorum ekran kartını değiştirmenizi öneririm GTX 1660s yaparsanız daha iyi olur bende kullanıyorum hem F/P sistem olur eğer bölgenizde elektrik kesiliyorsa çok fazla 750 Watt almanızı tavsiye ederim bunun dışında hiçbirr problem yok iyi günler şimdiden hayırlı olsun.

PSU çöp.

- İşlemci olarak i5 10400F, anakart MSI B460M-A Pro seçilirse aynı performansı daha ucuza elde edersiniz. Ryzen 5 3600 o fiyatları haketmiyor.

- İşlemci ve anakart bunlar (10400F) seçilirse bellekleri de 3000MHZ alabilirsiniz. Zaten 2933MHZ'yi geçemeyecekler. Tavsiyem Kingston HyperX Fury.

- Kasa tavsiyem: Zalman N5 MF.

- PSU olarak ise tavsiyem Zalman ZM650-GVII. ,

Önemli: Frisby, Hadron, Gamepower, Rampage, Powerboost marka güç kaynaklarından uzak durun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı