AMD Ryzen 5 3600X sıcaklık değerleri

O zaman sorun ne olabilir aşağı çek bir ayarlar ne olacak bakalım iptal et :)
Bu işlemci 3.8 temel 4.4 Turbo'ya sahip değil mi? Neden böyle sorunlar çıkarıyor ki. Gameboost seçeneğini kapatınca işlemci 4.20 üzerine çıkmıyor ısındığı için o yüzden açmıştım.

Kapattığın zaman da ki değerleri söylesen mantık olarak ortaya çıkacak olay. Olmuyor demek ki AMD kullanmıyorum, i5-6600K kullanıyorum. Dün Turbo mod da 4.2 GHz'de test ettim 91 derecelik bir sonuç ile karşılaştım ve bende ki Custom'su soğutma olduğu için 2 saatte aldım bu sonucu sen anında aldın. 95 Watt değerin de işlemcin var üzerine Turbo ayar olmaz, alırsın bu sonucu. Turbo mod evet var test eder zorlarsan bu sonucu alman doğal değil mi? BIOS'ta gameboost seçeneğim aktif dedin, ben de yok bu ayar ama sen de Turbo mod a alıyor demek ki. Yapmayacaksın şu an olacak bitecek. Olmaz sınırları zorluyorsun bu hava şartların da yapma, aldığın soğutucu iyi ama bir yere kadar çok bir performans bekleme. YouTube'da ki sonuca bakma 20 derece hava şartların da yapmışlar doğal olarak sonuç çok iyi görünüyor. 35 derece havada 101'i görmüşsün doğal. Boşta 45 ve 50 çok normal.

Geri
Yukarı