AMD Ryzen 5 5600 3.282 TL DFS

Dostum arkadaş kötü bir şey dememiş, senin indirim paylaşımını görüp almak isteyebilecek arkadaşlara daha da düşebileceğini söylemiş. Senin mantığın yardımcı olmuyor aksine kötü bir hareket.

Her indirim konusunda aynı muhabbet dönüyor 1 ay önce şu paraydı 2 ay önce şu kadardı ama o fiyatlara geri dönmüyor işte hiçbir şey.

Eleştiren arkadaşlara eleştiri için teşekkür ediyorum. Bilinçli tüketici olmak iyidir. Paylaşmaktaki amacım şuydu: kimi insan yurtdışı ürün almak istemiyor illa ki Türkiye garantili olsun istiyor. O kitle için şu anda en iyi fiyat bu. Kaldı ki Amazon indirimi de sonlandı zaten eskiye gitmenin bir anlamı yok. Ne kadar zaman geçtiği de önemsiz üstelik. İsterse 10 dakika önce Amazon indirimi bitmiş olsun, sonuçta alacak insan oradan alamıyor artık.

Not: kendim de 5600 kullanıyorum, son derece güzel bir işlemcidir. OC ile 5800x ve 5600x performansını yakaladım farklı senaryolarda. Satıcı için de şunu söyleyebilirim DFS güvenilirdir. Piyasanın eski demirbaşlarındandır.

Şu tip yorumların artık bitmesi gerekiyor şu an o fiyata satılmıyorsa indirimdir geçmiş fiyatların söylenmesinin bir anlamı yok her gün fiyatlar artıyor çünkü.

Hep aynı şekilde artmıyor kardeşim, çok dalgalı, mesela bir gün 2900 bir gün 3500 en ucuzu bir diğer gün 2750 olabiliyor, bunun acı örneklerini ben kendimde çok yaşadım, tabii en dip fiyatı yakalayanda vardır ama işte şans biraz.

aman diyim gençler n11 sıkıntılı firma kesinlikle tüketiciden yana değiller kesinlikle n11 i tavsiye etmiyorum iade konusunda büyük sıkıntılar yaşarsınız

aman diyim gençler n11 sıkıntılı firma kesinlikle tüketiciden yana değiller kesinlikle n11 i tavsiye etmiyorum iade konusunda büyük sıkıntılar yaşarsınız
Ne idüğü belirsiz bir satıcıdan n11 aracılığıyla 6700xt almıştım. 1 hafta kullanıp iade ettim sorun çıkmadı. Trendyol ile mi karıştırdınız acaba?

Ne idüğü belirsiz bir satıcıdan n11 aracılığıyla 6700xt almıştım. 1 hafta kullanıp iade ettim sorun çıkmadı. Trendyol ile mi karıştırdınız acaba?
ben anakart aldım ambalajı açıktı adamlar almadı geri n11 de satıcıdan yana oldu ben bundan sonra merdiven altı frmalardan 1 milyon verseler bişey almam eşşeklik bendeki kargoya tutanak tutturmadım

ben anakart aldım ambalajı açıktı adamlar almadı geri n11 de satıcıdan yana oldu ben bundan sonra merdiven altı frmalardan 1 milyon verseler bişey almam eşşeklik bendeki kargoya tutanak tutturmadım
Yasal olarak öyle ama süreç. Kutu hasarlıysa kargo tutanağı, hasarlı değil ama iç kutu açıksa video kaydı. Şahsen ben önemli ürünleri açarken video kaydı alıyorum. Diğer türlü sorumluluk bende olur ve hiçbir şey kanıtlayamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı