AMD Ryzen 5 5600 Valorant oynarken 90 derece oluyor

Neden memnun değilim söyleyim kendi kullandığım sistemde X127 var montajını yapana kadar canım çıktı 13.2 iletkenliğe sahip bir macun kullanıyorum bu macunla bile 72 derece gören bir soğutucu iyi değildir 214 XT 62 63 derece görürdü maksimum bu yüzden memnun değilim ama kullanıyorum.

Everest termal macundan olabilir.

Macun sadece iletkenlik değeri ile kaliteli olmuyor başta onu belirteyim.
Ve üstte de belirttiğim gibi düşük bütçe için en mantıklı seçenek X96 2 katı para verip 214 XT almak tabii daha iyi olur.

Bilgisayarcıya yaptırdım kaliteli olduğunu söyledi bu macunun ona göre o macunu yaptırmış oldum 50 TL gibi bir makul fiyata Everest T25.

Bilgisayarcıya yaptırdım kaliteli olduğunu söyledi bu macunun ona göre o macunu yaptırmış oldum 50 TL gibi bir makul fiyata Everest t25.

Bilgisayarcı kaliteli dedi diye kaliteli mi oluyor? Şimdi sen Everest'te bir Arctic ya da Noctua kalitesi var diyebilir misin?

Türk bir bilgisayarcıya nasıl bu kadar çok güvenebiliyorsunuz macununuz kaliteli değil kaliteli olsa bile 2-3 derece fark ediyor zaten.

Anladım ama yine de X127 gibi bir modeli tercih etmiyorum hem montajı zorlayıcıydı hem kalitesi SE214 XT'ye göre daha az iletken.

Geri
Yukarı