AMD Ryzen 7 3700X & Ryzen 9 3900X Test Sonuçları Sızdırıldı

1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png

Kaynak

Testleri 720P'de yaparak işlemciye yük bindirmeye çalışmışlar sanıyorum. Umarım yakında diğer testleri de görürüz.

Hem oyun oynamak isteyen ve bunu da paylaşmak yayınlamak isteyen, üstüne mühendislik uygulamalarında da yüksek performans verebilecek işlemciler. Fiyat olarak da rakibine oranla daha düşük olması çok cazibeli yapıyor kendisini.
Bu gece satışa çıkacak ve sanırım uyutmayacak meraktan.😄

Ryzenleri 3200 MHZ RAM ile 7700K'yı 2400 MHZ RAM ile test etmişler ona rağmen bazı oyunlarda geride kalmış. Umarım doğru değildir.

Tek kelimeyle çöp 7700k ile kafa kafaya performans AMD Intel'in 2 nesil öncesini mi hedefliyor yoksa AMD'den umudum kalmadı istiyorsa 500 dolar ucuz olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni çıkan incelemede Ryzen 3600 yani 200 dolarlık işlemci Intel 350 dolarlık 8700k'sı ile aynı performansı veriyor.

AMD kesinlikle çöp di mi arkadaşlar 😁 😁 😁

Beklediğime değmedi, AMD almam diyen arkadaşlara soruyorum.
Siz 720p monitör almayı mı düşünüyorsunuz?

Hayır, 1080p 144Hz monitör zaten mevcut. Ve işin kötüsü bir kaç cpu bound mmorpg oynuyorum. Dolayısıyla tek çekirdek performansı önemli. Tabi ki ileriyi de düşünerek yine de sonuçları bekledim. Sonuçta çekirdek sayısı da yabana atılmıyor. Optimum bir denge arıyorum :)

Geri
Yukarı