AMD Ryzen 7 4800H ısınması sorun yaratır mı?

Tamamdır hocam teşekkür ederim.
Hocam merhabalar. Ben de sizinle aynı laptop ve bileşenlerine sahibim. MSI Afterburner'den işlemci sıcaklığını bir türlü oyunlarda ekranda gösteremiyorum. Acaba nasıl gösterdiğinizi, tam olarak hangi seçeneğini aktif ettiğinizi rica etsem bir söyleyebilir misiniz ?

Hocam merhabalar. Ben de sizinle aynı laptop ve bileşenlerine sahibim. MSI Afterburner'den işlemci sıcaklığını bir türlü oyunlarda ekranda gösteremiyorum. Acaba nasıl gösterdiğinizi, tam olarak hangi seçeneğini aktif ettiğinizi rica etsem bir söyleyebilir misiniz ?

Hocam, şimdi sırasıyla: cpu1 temperature, cpu2 temperature....... cpu16 temperature, cpu temperature, cup1 power ..... diye gidiyor.

Temparature kısmından en sondaki cpu temperature'yi seçersem mi bana tek sadece işlemci sıcaklığını gösterecek ?

Hani ben tek 16 tane çekirdek ve izlet mi neyse adı onları tek tek göstersin istemiyorum. Sadece cpu diye bana tek işlemci genel sıcaklığını istiyorum.

Yalnızca CPU sıcaklığını seçin hocam. CPU temperature, CPU usage, CPU clock, CPU power işlemci için yeterli olur.

AMD Ryzen 7 4800H işlemcide ısınma sorun yaratır mı? ( 90 dereceler ) drop vs. yemiyorum ama sıkıntı olur mu?

Torbo Boost kapatın bende de R5 4600H modeli mevcut Lenovo'nın ilklerde ısınma yoktu ama sonradan artı sevise gitti geldi ama normal denildi Turbo Boost'u kapattım kafam rahat 65-70 dereceyi geçmiyor işlemci FPS düşüşleride yok.

Geri
Yukarı