Elektronik AMD Ryzen 7 5800x3D 7.332 TL

PARAMORE

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Eczacı

Daha düşük fiyatları gördü ama hemen almak isteyen fena fiyat değil, özellikle ocak ayı yaklaşırken. Havale ile 110 lira ucuza geliyor. Site güvenilirdir, yine de her zaman kredi kartı ile alışveriş yapmak daha güvenli.

Ben 5800X'i 4700'e aldıktan hemen sonra 5800X3D tanıtıldı o yüzden çok pişman olmuştum ama bence bu fiyata alınmaz.
Şu an oyun performansı olarak muadili 13700K ve 7700X. İkisinden de işlemci + anakart + RAM üçlüsü olarak daha ucuz. Alınmaması için bir sebep yok. Taş gibi işlemci.

DFS Bilgisayar'ın sattığı ürünler paralel ithalat bilginiz olsun.
Ciddi bir iddia, kanıtınız var mı?

Güncelleme: Amazon'da birisi daha yazmış aynı şeyi.

1670366968209.png

Ben 13700KF aldım şimdi kutuyu çıkarmaya üşeniyorum ama kutusunun içince Türkiye'den bilindik bir firmanın belgeleri vardı garanti şartları için. Ayrıca Türkiye de satış yapan her firma ürüne en az 2 yıl garanti vermek zorunda. A firması olur b firması olur vermek zorunda. Pek inandırıcı gelmedi ama sadece 1 kez alışveriş yaptım.

Ben 13700KF aldım şimdi kutuyu çıkarmaya üşeniyorum ama kutusunun içince Türkiye'den bilindik bir firmanın belgeleri vardı garanti şartları için. Ayrıca Türkiye de satış yapan her firma ürüne en az 2 yıl garanti vermek zorunda. A firması olur b firması olur vermek zorunda. Pek inandırıcı gelmedi ama sadece 1 kez alışveriş yaptım.

Bende 13700KF aldım tray işlemci olarak maalesef kutuda ve garanti kağıdı hiçbir şey yoktu garantilik bir durum gerekir mi sence işlemcilerde.

Ben 5800X'i 4700'e aldıktan hemen sonra 5800x3D tanıtıldı o yüzden çok pişman olmuştum ama bence bu fiyata alınmaz.

Ocakta gümrük vergisine tekrar zam geliyor bu fiyatı görme imkanı olmayabilir kampanyalar bitti 2022'den sonra elektronik, gıda, tekstil ürünlerine zam olacak bu fiyata almak mantıklı.

Daha düşük fiyatları gördü ama hemen almak isteyen fena fiyat değil, özellikle ocak ayı yaklaşırken. Havale ile 110 lira ucuza geliyor. Site güvenilirdir, yine de her zaman kredi kartı ile alışveriş yapmak daha güvenli.

İş Bankası Pazarama uygulamasında Nays ile %10 indirim ile 7.156 TL'ye geliyor. İndirim kodu : NAYS10

Screenshot_20221207-112506.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı