Çözüldü AMD Ryzen Master Kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bay

Kilopat
Daha fazla  
Bugün AMD'nin yayınlamış olduğu AMD Ryzen Master uygulamasını keşfettim ve denemek istedim. Sitesinden indirdim fakat kurulumu yapamadım. Kurulum sihirbazı zaten kurulu olduğu söylüyor. Bilgisayarı biraz kurcaladım, sistemin kurulu olduğu C diskinde AMD klasörü içerisinde "RyzenMasterExtract" adında bir klasör buldum ancak bundan da bir şey çıkmadı. İçerisinde birkaç tane setup var ve hepsi de aynı hatayı veriyor. Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Hata:
Ekran Görüntüsü (104).png

Çözüm
Dosyaların yedeğini alıp sildim, Revo Uninstaller ile de tarama yaptım ama Ryzen Master ile alakalı bir iz bulamadım. İlginç bir şekilde yedeğini alıp sildiğim dosyalar kendiliğinden aynı dizine tekrardan oluşturulmuştu. Sanırım Ryzen Master diğer AMD hizmetleri ile bağlantılı ve otomatik olarak yeniden oluşturulmuş. Ama yazılımı bulamamam ilginç.
Kurulumu başarı ile yaptım, sorun düşündüğüm gibi diğer AMD hizmetlerindeymiş AMD Radeon Software programını güncelleyince sorunum çözüldü. İlgilenen herkese teşekkürler.
Daha güncel bir versiyon varmış. Kaldırıp kurmanız gerekiyor. Yani zaten kuruluymuş Master Ryzen. :) Eğer bulamadıysanız yazılımı, Revo ile kaldırmayı deneyin;
Tüm dosyaları v.s kaldırdıktan sonra sistemi yeniden başlatıp deneyin. Tarama modunu "Gelişmiş" olarak seçin. Çıkan tüm dosyaları ve programla ilgili kayıtları silin.

Dosyaların yedeğini alıp sildim, Revo Uninstaller ile de tarama yaptım ama Ryzen Master ile alakalı bir iz bulamadım. İlginç bir şekilde yedeğini alıp sildiğim dosyalar kendiliğinden aynı dizine tekrardan oluşturulmuştu. Sanırım Ryzen Master diğer AMD hizmetleri ile bağlantılı ve otomatik olarak yeniden oluşturulmuş. Ama yazılımı bulamamam ilginç.
Kurulumu başarı ile yaptım, sorun düşündüğüm gibi diğer AMD hizmetlerindeymiş AMD Radeon Software programını güncelleyince sorunum çözüldü. İlgilenen herkese teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı