AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.1 yayınlandı

Böyle sorunsuz kullanabileceğimi bilsem %100 RX 6700 alırdım, lakin bildiğiniz durumlardan dolayı tercihim 3060 Ti'dan oldu. AMD'nin NVIDIA'dan daha çok performanslı olmasını bilmeme rağmen...
Doğrusunu yapmışsınız zaten AMD de sorun yaşamama ihtimalin %0 illaki masaüstünde takılma ya da video izlerken kasma ya da başka değişik sorunlar yaşamıştır ilgili arkadaş. Biz yaşıyoruz sen niye yaşamıyorsun sen özel misin hayır.

RX 570 için yeni sürüm nasıl şu an? Geçeyim mi iyi midir?

Hocam ben takılmalar var demiştim ama AMD sürücüsünden değilmiş. PC kaynaklıymış. Şu an son sürümdeyim ve sorun yok. Deneyebilirsiniz.

Güzel sorunsuz sürümlerden bir tanesi benim için. Ben herhangi bir sıkıntı yaşamadım deneyebilirsiniz.

Hocam ben takılmalar var demiştim ama AMD sürücüsünden değilmiş. PC kaynaklıymış. Şu an son sürümdeyim ve sorun yok. Deneyebilirsiniz.

Hemen kuruyorum deneyelim bakalım, teşekkür ederim bilgilendirme için :)

Doğrusunu yapmışsınız zaten AMD de sorun yaşamama ihtimalin %0 illaki masaüstünde takılma ya da video izlerken kasma ya da başka değişik sorunlar yaşamıştır ilgili arkadaş. Biz yaşıyoruz sen niye yaşamıyorsun sen özel misin hayır.

İlgili arkadaş derken benden mi bahsediyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı