AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 yayınlandı

Eki Görüntüle 1803190

Geliştirilmiş senkronizasyonu düzeltmedikleri gibi bunu da 1 yıl düzeltmezler şimdi... Kaç tane sürüm geçti arkadaş bir düzelt şunu be. DDU kullanmaya üşeniyorum zaten, elimizin altındaki şey de gitmesin.
AMD Cleanup Utility'de adam akıllı çalışmıyor zaten. En yakın zamanda onu düzeltmeleri lazım.

Eki Görüntüle 1803190

Geliştirilmiş senkronizasyonu düzeltmedikleri gibi bunu da 1 yıl düzeltmezler şimdi... Kaç tane sürüm geçti arkadaş bir düzelt şunu be. DDU kullanmaya üşeniyorum zaten, elimizin altındaki şey de gitmesin.
Hiçbir şey anlamadım bu ne anlama geliyor?

Hiçbir şey anlamadım bu ne anlama geliyor?

Sürücüyü kurarken seçenek olarak önceki sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurma imkanı veriyordu ancak bu seçeneği devre dışı bıraktıkları için önceki sürücüyü kaldırmadan güncel sürücüyü üstüne kuruyor, yükseltme yapıyor bir nevi, bu da her koşulda sağlıklı olmuyor.

Sürücüyü kurarken seçenek olarak önceki sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurma imkanı veriyordu ancak bu seçeneği devre dışı bıraktıkları için önceki sürücüyü kaldırmadan güncel sürücüyü üstüne kuruyor, yükseltme yapıyor bir nevi, bu da her koşulda sağlıklı olmuyor.
O zaman artık DDU ile silip mi kuracağız? Yani düzelene kadar. Bu arada bu 23.5.2 ile geldi değil mi? Umarım bu 23.5.1'de yoktur çünkü eğer öyleyse ben önceki sürümün üstüne silmeden 23.5.1'i kurdum. Eğer öyle bir şey yaptıysam şimdi DDU ile sürücüyü silip tekrardan, baştan sıfır 23.5.1'i kurayım.

O zaman artık DDU ile silip mi kuracağız? Yani düzelene kadar. Bu arada bu 23.5.2 ile geldi değil mi? Umarım bu 23.5.1'de yoktur çünkü eğer öyleyse ben önceki sürümün üstüne silmeden 23.5.1'i kurdum. Eğer öyle bir şey yaptıysam şimdi DDU ile sürücüyü silip tekrardan, baştan sıfır 23.5.1'i kurayım.
Son birkaç sürücü güncellemesinde kapalıydı ama ben yükseltme yaptığım halde sorun yaşamadım. Eğer canını sıkan bir durum yoksa DDU ile tekrar kurmana gerek yok.

güncelleme yapınca oc gidiyomu benim kart oc li
Güncelleme şeklinde değil de, DDU ile eski sürücüyü temizleyip, temiz kurulumla yeni sürücüyü kurdum. Ayrıca yeni sürücü kurulunca, kendi elle yaptığınız OC ayarları tabii ki silinir. Yeniden yapmanız gerekir. Ayarlarınızı Import/Export kısmından dosya şeklinde çıktısını alın, yeni sürücüyü kurduktan sonra Import ederseniz ayarlarınız yeniden yüklenir.

Yeni konular

Geri
Yukarı