AMD tabanlı sistemine Vmware macOS kurulumu

Console.log

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba,
AMD Ryzen 1500X işlemci,
GTX 1060 6GB 192B Ekran Kartı,
MSI BM350 PRO-VDH Anakart'lı bir sisteme sahibim.

Amacım ise Vmware üzerinden sanal bir makina kurup telefonuma JB işlemi yapmak çünkü şuanda sadece macOS işletim sistemleri yapıyor.
Hangi imaj dosyası ile bunu halledebilirim yardımcı olursanız memnun olurum. Keyifli günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

AMD Ryzen 1500X işlemci,
GTX 1060 6GB 192B Ekran Kartı,
MSI BM350 PRO-VDH Anakart'lı bir sisteme sahibim.

Amacım ise Wmware üzerinden sanal bir makina kurup telefonuma JB işlemi yapmak çünkü şuanda sadece MacOs işletim sistemleri yapıyor.

Hangi imaj dosyası ile bunu halledebilirim yardımcı olursanız memnun olurum. Keyifli günler.
AMD adında bir işletim sistemi yok birincisi. Vmware Workstation kurup forumda bulunan İSO ile kurulum yapabilirsin. Ek olarak hangi İOS sürümünü JB yapmaya çalışıyorsun.

13.3'ü yapacağım. Genelde AMD ve Intel işletim sistemi diye ayırdıkları için ondan söyledim. Ve bana en son olarak hangi ISO dosyası ile yapmmam gerektiğini söyler misiniz?

13.3'ü yapacağım. Genelde AMD ve Intel işletim sistemi diye ayırdıkları için ondan söyledim. Ve bana en son olarak hangi ISO dosyası ile yapmmam gerektiğini söyler misiniz?
JB Linkini eklediğim adresi telefondan açıp GO'ya tıkladıktan sonra çıkan uyarıya tamam diyin. Sonrasında 5 saniye bekledikten sonra kapatma tuşuna basın. Yeniden başlatırsa telefonunuz açıldığında JB aktif olacaktır. AMD işlemci için İSO dosyası

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı