AMD vs Intel

@Teknolog44 NVIDIA yönetim açısından Intel'den farksız bir kafaya sahip. Önde oldukları sürece sana teknolojisini istediği kadar verir, senin ihtiyacın olan kadar değil. NVIDIA'yı severim ama 750 Ti, 1080 Ti gibi fiyatına göre tüm ihtiyacını sonuna kadar verebilecek kart çıkarmaktan uzaktalar.

Oyun firmalarının ana oyunu yarım çıkarıp üzerine 10 tane DLC eklemeleri gibi artık NVIDIA bir kart çıkarıyor sonra onu Super, Ti gibi eklerle tamamlayıp ideal hale getiriyor.

@Teknolog44 NVIDIA yönetim açısından Intel'den farksız bir kafaya sahip. Önde oldukları sürece sana teknolojisini istediği kadar verir, senin ihtiyacın olan kadar değil. NVIDIA'yı severim ama 750 Ti, 1080 Ti gibi fiyatına göre tüm ihtiyacını sonuna kadar verebilecek kart çıkarmaktan uzaktalar.

Oyun firmalarının ana oyunu yarım çıkarıp üzerine 10 tane DLC eklemeleri gibi artık NVIDIA bir kart çıkarıyor sonra onu super, Ti gibi eklerle tamamlayıp ideal hale getiriyor.

Zaaten şu an her şeyi RTX 30 serisine çekti superi eksik.

Zaaten şu an her şeyi RTX 30 serisine çekti superi eksik.

O da 2022'de çıkacak işte. Örneğin RTX 3060 Super, 3060 Ti kas gücünde gücünde ve 12 GB VRAM'li olacak. Düz 3060 ile 3060 Ti'ın mükemmel karışımı.

X çipsetle tanıştık Intel ile. Sadece oyun için kullanıyorum bilgisayarı render edit tarzı şeyler yapmıyorum. Olur da sistemi güncellersem yine Intel sistem alırım.

Dosya Ekleri

• E4138FC8-DFFC-4DA5-A2E5-094060C2D906.jpeg
    E4138FC8-DFFC-4DA5-A2E5-094060C2D906.jpeg
    118,6 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı