AMD Zen İşlemcilerin Tanıtımı

AMD zen işlemcilerininin binevi bir tanıtımını yaptı video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD işlemcilerin yeni chip-seti AM4 oldu. AMD yeni zen işlemcisiyle Intel'i geçebilecek mi? AMD'nin Zen işlemcilerini de ekim ayında tanıta bilecegi de ortada gezen bir konu.
AMD'nin yeni 14 nm işlemcileri zen ile ilgili düşüncelerinizi lütfen yorum olarak yazın arkdaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde rüyamda görmüştüm. En güçlü işlemcisi i7 6900K ile kapışan 1361 TL mi ne öyle bir şeydi. Diğer işlemcisi 847 TL falandı. Tam hatırlamıyorum :D

Geçenlerde rüyamda görmüştüm. En güçlü işlemcisi i7 6900K ile kapışan 1361 TL mi ne öyle bir şeydi. Diğer işlemcisi 847 TL falandı. Tam hatırlamıyorum :D

GTA 5'i kaldırıyormu önemli olan o :D bu sektörde en büyük kıstas bilgisayarın GTA 5'i kaldırması. Şu an piyasadaki bilgisayarlar GTA 5'i kaldıran ve kaldıramayan diye ikiye ayrılıyor. :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı