Ameliyat oldum

Cam kesiği bir miktar boğazımda dik bir şekilde gözümün yanında 2 parça olarak ve biraz ensem ve kulak arkasında kesildi. Siliksar diye bir jel kullandım estetik cerrahi tavsiyesi ile aklına geldikçe sür dedi, ben de günde 3-4 kez kadar sürdüm sadece gözümün yanında ki yaraya, boğazımdakini zaten sakallarım kapatıyor.

Sana tavsiyem domuz yağı gibi geleneksel şeyler de kullan bunun yanında, sadece domuz yağı kullanan arkadaşımın yanık izleri benim izlerime göre daha iyi durumda şu an.

Anladım hocam domuz yağı gibi geleneksel dediğiniz şeyleri doğal olarak nerede bulabilirim.

Merhaba, koluma 4 yil once platin takildi kirilma dolayi. Bugün de saat 12 de ameleyat oldum platin cikarildi. Agir bir şey değildi ama kolumda 28 tene dikis vardi o yuzden kolumdaki izimin gecmesi icin araya estetik doktoru girdi izi gecireceklerini soylediler. Yarin pansuman yaparken inşallah iz gecmis mi diye bakacagiz. Agir olmasinin sebebi icten dikmis olmalari. Sifalarinizi bekliyorum, tek el yazdigim icin duzgun yazmadim kusura bakmayin.
Geçmiş olsun kardeş.. Bol bol dinlen iyi gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı