Çözüldü Amerika'da tren ücretleri nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TeknoGame20

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Benim Silikon Vadisi'nde bir işim çıktı. San Francisco Havalimanı'na bilet alacağım. Millbrae'den Silikon Vadisi'ne giden bir tren varmış. Ama ücretlerini anlayamadım. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Not: Bu Amerika'ya ilk gidişim olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Train or bus from San Francisco to Silicon Valley? The best way to get from San Francisco to Silicon Valley is to Caltrain which takes 53 min and costs $7 - $9. Alternatively, you can bus, which costs $4 - $10 and takes 1h 57m.

7-9 Dolar arası diyor hocam.
Neden yol masrafını karşılamadıklarını arkadaş nerden bilebilir?
Yok uçağı karşılıyorlar ama treni nedense karşılamıyorlar.
Hangi pozisyon için başvuru yaptınız ?
Yazılım Mühendisliği.
Normalde iş görüşmesine geliyorsa eğer onlar karşılıyor diye biliyorum. Otel masrafı vs.
İyi hatırlattın, otel ücretinide karşılıyorlar.

Başka soru yoksa;
Konu kitlensin lütfen.

Arkadaşlar yazılım işinde portfolyo yani yaptığınız işler önemlidir. İster MIT'de okuyun, ister Sütçü İmam'da eğer düzgünce kod yazamıyorsanız işe alınmazsınız. Yazılım için bir üniversite okumaya gerek yok. Genelde Amerika'da yazılım alanında çalışan arkadaşlar, makine, elektrik elektronik gibi mühendisliklerden mezun. Önemli olan sizsiniz, diploma değil.

Arkadaşlar yazılım işinde portfolyo yani yaptığınız işler önemlidir. İster MIT'de okuyun, ister Sütçü İmam'da eğer düzgünce kod yazamıyorsanız işe alınmazsınız. Yazılım için bir üniversite okumaya gerek yok. Genelde Amerika'da yazılım alanında çalışan arkadaşlar, makine, elektrik elektronik gibi mühendisliklerden mezun. Önemli olan sizsiniz, diploma değil.
Hocam Türkiye gibi bir yerde iş arama yerlerinde maalesef diplomaya bakıyorlar hep. Hangi ilana baksam illa ki diploma istiyorlar.

Öneri için teşekkürler.

Hocam "mühendis" alıyorlarsa üniversite mezunu olmaları gerekmiyor mu?

Kimse yanlış anlamasın ama konu bana troll gibi geldi çünkü arkadaşın 1 Haziran'da açtığı bir konuda Minecraft'da bir mod için kaç GB RAM lazım gibi soru sorması ve bu adamın yazılım mühendisi olması pek inandırıcı gelmedi.
Ve adamın web sitesinde en alttaki infoda ahmetin eğlence dünyası'nın katkılarıyla kurulmuştur yazıyor.
1624376596357.png

Son düzenleme:
Kimse yanlış anlamasın ama konu bana troll gibi geldi çünkü arkadaşın 1 Haziran'da açtığı bir konuda Minecraft'da bir mod için kaç GB RAM lazım gibi soru sorması ve bu adamın yazılım mühendisi olması pek inandırıcı gelmedi.
Ve adamın web sitesinde en alttaki infoda ahmetin eğlence dünyası'nın katkılarıyla kurulmuştur yazıyor.
Eki Görüntüle 1078579
Hmm...

Eki Görüntüle 1078579
O benim komşu çocuğu, Minecraft oynamayı seven biriyim.O modun kaç GB olduğunu pek kestiremedim.
Başka soru yoksa konu kitlensin lütfen.

Artı -1 Eksi
Aynen kardeşim aynen, Apple kendi vatandaşlarından binlerce vasıflı adamı görmezden gelip, buradan daha tren fiyatlarını araştıramayan adamı mülakata çağıracaklar. CV'n gösterişli olmalı.

Geri
Yukarı