Amerika'ya taşınmadan önce İngilizce nasıl öğrenilir?

Duhan41

Centipat
Merhaba, 4 sene içinde Amerika Nyc'e taşınacağım ama ne dil biliyorum ne bir şey. Ailem para konusunda yardımcı olacak ama ortanın çok altında İngilizce biliyorum. İş için gerekli, İngilizce'yi nasıl öğrenirim? Bu 4 senede ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 4 sene içinde Amerika Nyc'e taşınacağım ama ne dil biliyorum ne bir şey. Ailem para konusunda yardımcı olacak ama ortanın çok altında İngilizce biliyorum. İş için gerekli, İngilizce'yi nasıl öğrenirim? Bu 4 senede ne yapmam gerekir?

Hocam Duolingo kullanabilirsiniz veya evinizin yakınındaki herhangi bir İngilizce kursuna gidebilirsiniz.

Çevrende düzgün bir kurs+ bol bol özel ders(internetten ucuza bulabilirsiniz ama yüz yüze derslerde almakta fayda var) üstüne speaking kulüplere katılın.

Udemy'e bakıp sorabilirsin. İngilizcen nasıl şimdi ne kadar biliyorsun? Sıfır mısın yoksa?

Bir de hayırlı olsun. İnternette Online hocalar filan var. Seviyeni söyle ona göre yönlendirme yapalım.

Hocam hayatını İngilizce yaşa. Yani şöyle mesela telefondaki her şeyi İngilizce yap veya bilgisayar dilini. Film/dizi bir de onları da alt yazılı izle bilmediğin kelime mi var hemen gir çeviri uygulamalarına Google çeviri önermiyorum tureng sözlük kullanabilirsin. Onun dışında kursta alırsın bu süreçte mis gibi gelişirsin.

Geri
Yukarı