Amoled mi IPS mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

24F3R

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Meslek
REVİZYON UÇAK PLANLAMA
Arkadaşlar, 144Hz 1ms bir monitör almak istiyorum, lakin amolet mi? Yoksa IPS mi? Almalıyım emin değilim. Oyuncu monitörü için sizce ne alınmalı? Ayrıca GTX ekran kartım var, Free Sync özelliği var monitörlerde ama G-Sync pek yok. Free Sync ile GTX ekran kartı uyumlu çalışır mı yoksa bu teknoloji kullanmak için illaki G-Sync monitör mü gerekli?

Arkadaşlar, 144Hz 1ms bir monitör almak istiyorum, lakin amolet mi? Yoksa IPS mi? Almalıyım emin değilim. Oyuncu monitörü için sizce ne alınmalı? Ayrıca GTX ekran kartım var, Free Sync özelliği var monitörlerde ama G-Sync pek yok. Free Sync ile GTX ekran kartı uyumlu çalışır mı yoksa bu teknoloji kullanmak için illaki G-Sync monitör mü gerekli?
Bence, bu ikisi arasından IPS ama VA almak daha mantıklı olurdu.

Yansıma durumunun azlığı ve görüş açısının genişliğinden dolayı IPS tercihimdir.

Bütçeyi soran arkadaşlar monitör tavsiyesi istemedim bütçe sormanız gereksiz oldu. Panel önerin ya da hangisi alınmalı onu söyleyin. Bu arada AMOLED soran arkadaş, panel olarak biliyorum. Özellikle böyle var mı diye bakmadım. Yoksa zaten sorun yok. Ama bu noktada VA ve IPS var o zaman hangini almalıyım?

İkisi arasında IPS yazan olmuş, bu nasıl bir cahilliktir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı