Among Us oynamak için PS4'ü orijinale çevirmeye değer mi?

Barisgzl1

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel core i7 7770HQ 16 GB Ram 1050 Ti
Arkadaşlar PS4'üm kırık olduğu için Among Us oynanmıyor. Among Us oynamak için orijinale çevirmeye değer mi? Ekstradan şunu söyleyeceğim, biliyorsunuz 22 Haziran'da Game Pass rakibi PS4'de gelecek. Aylık 60 TL'ye 400 tane oyun.

Açıkçası yeni sistem çok ilgi çekici geldi, bunun yanında zaten oynamak istediğiniz bir oyun olduğunu düşünürsek; orijinale dönmek çok mantıklı gibi.

Her yeni oyuna min 600₺ vermeye alışan biri olarak, oldukça iyi buldum ve psn kullanıcılarının işine gelecektir.

Arkadaşlar PS4'üm kırık olduğu için Among Us oynanmıyor. Among Us oynamak için orijinale çevirmeye değer mi? Ekstradan şunu söyleyeceğim, biliyorsunuz 22 Haziran'da Game Pass rakibi PS4'de gelecek. Aylık 60 TL'ye 400 tane oyun.

Game Pass Online için değer ama FIFA sapığı değilsen gerek yok.

Telefondan oynayın daha iyi. Game Pass rakibini beğenirseniz o zaman orijinale çevirmeye değebilir ancak kolla Among Us'ın iyi oynanabileceğini pek sanmıyorum.

Bende Katılmıyorum sizin gibi.
Telefondan oynayın daha iyi. Game Pass rakibini beğenirseniz o zaman orijinale çevirmeye değebilir ancak kolla Among Us'ın iyi oynanabileceğini pek sanmıyorum.

Bencede orjinalse şimdi çevirme game Pass rakibi gelince ilgini çekerse orjinalse çevirirsin

PS den nasıl oynayacaksınız ki chat olmadan?
QuickChat (sanırım) diye bir şey var. Ondan seçerek yazıyorsun ama o kadar kullanışsız ki var mı yok mu belli olmuyor. İki saat o pencereden yazacağın şeyi arıyorsun.
Katılıyorum.

Geri
Yukarı