Ana kart ve İşlemci ve Ram ve Ekran Kartı Uyumluğu

Bütçe belirtin bence. Biz size yardımcı olalım.

Benim bu attığım linklerin hepsi fiyatı 2.229 TL yapıyor. Benimde en fazla 2500 TL verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi bir sistem ama fiyat olarak 2.833 TL yapıyor bana göre fazla :)

Peki benim linkini attıklarım işe yaramaz mı ?

Senin sistem Everest Kasa + PSU ile baştan elendi. :) Eğer fazla ise keselim sağdan soldan birazcık. İstemesem de ekran kartını www.vatanbilgisayar.com: R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar bunla değiştirip RAM'i 4 GB yapabiliriz. Eğer 1-2 ay içinde eline 130 TL falan daha geçince 8 GB'a tamamlarsın. Olur mu ?

Yani;
RAM : www.vatanbilgisayar.com: Corsair 4Gb Vengeance Ddr3 1600Mhz Cl9 Tek Modül Bellek - Vatan Bilgisayar

Ekran Kartı: www.vatanbilgisayar.com: R9 280 Gaming 3G GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Fiyat da 281 TL azalmış olur. Yani 2632 TL.

Sizin için diyorum. RAM eklenebilir ama bütçe yok diye ekran kartından kısmak bilgisayarın oyun performansından kısmak demek aynı zamanda. Sıkıntı yok o zaman. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı