[Ana Konu] Sahura kadar sohbet ediyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Geldi çattı, 1 yıl sonra yine burdayız.

Nasılsınız?

@SuiCast @Yener K. @qGhosT @körbiginar @Apaçi @Enes3078 @KojiroHyuga04 @BattalGazininTorunuVanku @Ramazan Ö @Eray T @Alp Ege Bedir @Akil Gündoğan @BalikŞuşişi @Vavien. @351633 @yigidyum @Yiğit KAMURAY @aLoneDark66 @erengore @Bakkal amca @wwhark @Sydraaa @woitx @Ulunay @mr.esat @Davas @Kapkaba @xtragyne1st @nsat @egeed @Bestty @351633 @Yağmur Kuşsan

(Geçen yıl kullandığım liste, halen saklıyorum :D )
1648835070772.png

Son düzenleme:
Çözüm
Ana sahur konusu budur, bu konudan farklı bir sahur konusu açılmayacaktır, bilginize.

SSD'ler çok kötü sürekli bozuluyor, şimdi HDD bakıyorum daha da SSD almayacağım. 20 bin TL PC toplayacağım. SSD almayacağım bana kaliteli HDD önerecek var mı?
Bu tür tavsiye, öneri, teknik konular hakkında yaşadığı sorunları paylaşıp çözüm bekleyen kişiler ve bu kişilere cevap verenlerin bu ve benzeri konulardaki cevaplama hakkı sınırsız olarak alınabilir, bilginize arkadaşlar. Bir seferlik bu mesaja yanıt verenlere soft uyarı gönderdik. :)
Bizim okulun Erasmus+ sınavından geçtim ve kabul edildim.
Hayırlı olsun dostum. Ben de şansımı denedim ama bizim okulumuz o kadar rezil bir yer ki, arada artık neler döndüyse, basit bir kitap metnini çeviremeyen kişileri yolluyorlar Erasmus+ programıyla... Tesadüf ki (!) arkadaşıyla gidiyor seçilen kişi. Mülakatta elenmişiz güya... :D

Moralim bozuldu azıcık. Bilmiyorum çevremde her şey aşırı iyi ama içimde kocaman bir boşluk var. Bana neler çektiren birini hâlâ özlüyebiliyorum :/ Cidden böyle durumlara düştüğüm için kendime her gün küfrediyorum. Sen nasılsınnn?
Bu gayet normal, zamanla geçecek merak etme. Üzme kendini.

Son düzenleyen: Moderatör:
39 derece ateşim çıktı, boğazım ağrıdi(boğaz kızarması, badrcik yaralanması) ve basım çok ağrıdı hastaneye gittik, serum verildi.
2 iğne yapıldı, nefesim daraldı nefes alamadım nefes tedavisi verildi.
Sonra bir anda alerjik astım nuksetti kuscak gibi oldum oksuruk krizi basladi yine nefes tedavisi uygulandı.

Eve de tonla ilaç verildi falan, kısaca 3-5 hastalık beraber beni buldu.
14 yaşındayım 10 senesir sakin olan alerjim 3 saat once nuksetti. Şaka gibi.

39 derece ateşim çıktı, boğazım ağrıdi(boğaz kızarması, badrcik yaralanması) ve basım çok ağrıdı hastaneye gittik, serum verildi.
2 iğne yapıldı, nefesim daraldı nefes alamadım nefes tedavisi verildi.
Sonra bir anda alerjik astım nuksetti kuscak gibi oldum oksuruk krizi basladi yine nefes tedavisi uygulandı.

Eve de tonla ilaç verildi falan, kısaca 3-5 hastalık beraber beni buldu.
14 yaşındayım 10 senesir sakin olan alerjim 3 saat once nuksetti. Şaka gibi.
Geçmiş olsun hocam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı