Anadolu Lisesinden Meslek Lisesine geçmek

Neden yapamadın ve neden iyi ki geçemedin :D

37.yönetmelik maddesine göre geçişim gerçekleşmedi Anadolu lisesinden meslek lisesine 10.sınıfın ortasında geçişler kapanıyormuş diğer soruya cevap verecek olursam iyi bir üniversite kazanmak için çalışıyorum.
Neden yapamadın ve neden iyi ki geçemedin :D

Mesleğe geçseydim yüksek bir ihtimalle ölene kadar aklımda üniversite hayali kalacaktı.

37.yönetmelik maddesine göre geçişim gerçekleşmedi Anadolu lisesinden meslek lisesine 10.sınıfın ortasında geçişler kapanıyormuş diğer soruya cevap verecek olursam iyi bir üniversite kazanmak için çalışıyorum.

Mesleğe geçseydim yüksek bir ihtimalle ölene kadar aklımda üniversite hayali kalacaktı.
Meslek pek önermem ben de iyi ki geçmemessin. Bilisim, Lojistik okursan bir tık iyi ama onlarında üniversitede bölümünü okuman gerek. Elektrik'te işsizlik oldukça fazla.

Ben şu an 10. sınıfa geçtim dilekçe verip nakil yaptırabilir miyim?

Geri
Yukarı