Anadolu Meslek Programı Bilişim Bölümü

muttalip1111

Hectopat
Daha fazla  
Nasıldır sizce? Teknik bölümüne göre avantajları ve dezavantajları nelerdir? İş olanakları nasıldır?
Teknik programına puanım yetmeyeceği için bu bölümü düşünüyorum. Diğer taraftan ise aklımda otomasyon ve makina meslek bölümleri var. Bana yol gösterirseniz sevinirim. Cevaplarınızı dört gözle bekliyorum.

Dün itibari ile İstanbul'da bulunan Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim bölümü mezunuyum. Üniversite açısından çok sıkıntı oluyor özellikle dersler çok yoğun oluyor. Bir de ek olarak çabalarsan, kendine bir şeyler katmak istersen başarılı olabilirsin. Bizim okulda bilişimcilerin yaptığı hiçbir şey görmedim fakat otomasyondaki arkadaşlar Türkiye'de ciddi robot yarışmalarına katılıp derece elde ettiler :)

Dün itibari ile İstanbul'da bulunan Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bilişim bölümü mezunuyum. Üniversite açısından çok sıkıntı oluyor özellikle dersler çok yoğun oluyor. Bir de ek olarak çabalarsan, kendine bir şeyler katmak istersen başarılı olabilirsin. Bizim okulda bilişimcilerin yaptığı hiçbir şey görmedim fakat otomasyondaki arkadaşlar Türkiye'de ciddi robot yarışmalarına katılıp derece elde ettiler :)
Bende dün itibariyle 12. sınıfa geçtim bilişim bölümü aynı bizde de olmadı hiç bir yarışma filen yok . :/

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı