Anakart soğutma bloğu takarken kıvılcım çıktı

Normal bir bilgisayarciya mi gittin yoksa teknik desteğe falan mı 10k civarında bir laptop yaptırmazsam gözüme uyku girmez :D.
Mahalle pc cisine yaptırdım yaptır kanka benim de içim rahat etmedi yaptırdım ondan.

@499337
Laptopa RAM takacaktım. RAM'i taktıktan sonra RAM'in üstüne soğutma bloğunu oturturken soğutma bloğunun kenarı bu daire içinde olan yere deydi ve kıvılcım çıktı. Fakat hemen müdahale ettim Max 1sn sürdü yani bilgisayarı Lenovo Vintage'den falan da test ettim herhangi bir sıkıntı çıkmadı. 3 haftadır da bu şekilde kullanıyorum sence sorun olur mu değiştirmem lazım mı? Hatta @HindistanCevizli diye birinin de başına gelmiş onun formunda buldum seni.

@499337 oyun filanda oynadım bir sıkıntı yok eğer önemli bir şey ise değiştireyim.

Bataryayı çıkartmadığınız için olmuştur sorun yoksa bir şey olmaz.

Bataryayı çıkartmadığınız için olmuştur sorun yoksa bir şey olmaz.
Benim sorduğum pc cide bişi olmaz dedi ama içim rahatlasın diye değiştirttim genede bence değiştirtsen aklına takılmaz en azından.

Hocam basit bir şey bunun için masrafa gerek yok bence (çalışmasında bir sorun yok ise)
Sıkıntı yoktu da bende içim rahat etsin diye değiştirdim değiştirmek isterse keyfi bilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı