Laptop'ı şarja takarken kıvılcım çıkıyor

Bu fiş takarken de oluyor normal ama siz şarjı takarken önce şarj altetını takın sonra fişi takın eğer yapmaya devam ederseniz o kıvılcım olayını hep yaparsanız sistem değil her şey patlayabilir mazalla.
Merhaba arkadaşlar, laptop'ı prize taktım. Ondan sonra laptop'a tam taktım kıvılcım atıyor. Arada sırada 3-1 kere falan oluyor. Sizce laptop bozulur mu?
Onu bende yapıyordum ama duman kokusu geldinde artık önce güç kablosunu sonra fişi takıyorum.

Bu fiş takarken de oluyor normal ama siz şarjı takarken önce şarj altetını takın sonra fişi takın eğer yapmaya devam ederseniz o kıvılcım olayını hep yaparsanız sistem değil her şey patlayabilir mazalla.

Onu bende yapıyordum ama duman kokusu geldinde artık önce güç kablosunu sonra fişi takıyorum.
Hocam valla bir tane çocuk gelmiş birşeyler le oynamış şarj falan ondan sonra böyle olmaya başladı bozuldu adaptör ondan sonra bende gittim Bilgisayar'cıya oda 260tl ye adaptör verdi ondan sonra hep böyle oluyor

Hocam vallahi bir tane çocuk gelmiş bir şeyler le oynamış şarj falan ondan sonra böyle olmaya başladı bozuldu adaptör ondan sonra bende gittim bilgisayar'cıya oda 260TL'ye adaptör verdi ondan sonra hep böyle oluyor.

Kardeş uzun süre beklettiğim için üzgünüm. Bu olayı kuzenimde yapıyordu ama sonra anakart kökledi kuzenımde ki butun adaptorleride denedik. Yani tavsiyem bence önce güç kablosunu sonra fişi tak.

Geri
Yukarı