Anakartım kasaya zor sığdı

Kasa + PSU mu lazım doğru anladık değil mi?
Bunları öneririm. Kasanın tek eksisi temperli camı yok onun dışında 3 fan ile geliyor, ön paneli mesh ve fan kontrolcü var. Son derece ferah bir kasa. PSU bu olsun. Son derece ucuz ama kaliteli. Sisteminiz için rahatlıkla yeterlidir.

Konuya çok hakim değilim ama kullandığım kasadan memnunum tavsiye ederim. Ama tekrar söylüyorum ben çok hakim değilim bana da bilgisayarımı arkadaşım topladı. Alacak olursanız almadan önce mutlaka bilen birinin fikrini alın.
İnventus şu an için tedarik edemiyor sanırım ama başka yerlerde belki bulabilirsiniz. SHARKOON TG5 RGB 700 TEMPERED GLASS Mid-Tower Pencereli 4x120mm RGB LED fan, FSP HD700 Hydro 700W 80+ BRONZE Kasa - inventus
İçerisindeki PSU FSP marka Xigmatek Rampage vs. PSU'lara göre daha kaliteli bir markadır.

Aynı ekran kartı ve ana kartı kullanıyoruz ben kasa olarak cooler master mb511 kullanıyorum bütçeniz yetiyorsa tavsiye ederim + bu kasanın rgb fansız modelide var.

Baya ucuz yeni çıktı ama yakında inceleme videosu atarlar. Genelde kanalın kendisi atıyor. Büyüklük konusunda sıkıntı yaşayacağını sanmam teknik özelliklere bakarak söyledim tabi sadece. Ön taraf mesh hava akışı iyidir RGB falan var şöyle bi bakarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı