Andrew Tate "Tembelliği Bırak" motivasyon videosu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkçe altyazılı video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne düşünüyorsunuz?
Tate'den çok haz etmem ama bence tamamen doğruları konuşmuş.

Yaptığı işlerden pek haberim yok, suçlamalar doğru mudur bilmem ama adam genel olarak doğruları konuşuyor.

Kısaca bu adam para ve "başarı" için her türlü pisliği yapmış birisi. Tate'in tüm bu konuşmalarında tek bir şey eksik o da hayalindeki hayata kavuşmak tüm toplumsal ve ahlaki normları aşman gerekliliği.

Yoksa kuru kuru "ooh erken kalktım, koştum, çok motiveyim" vb. saçmalıktan ibaret, bunları herkes yapar değil mi? Bir grup hatunu kamera önünde dans ettirerek keriz parası yiyecek, iş arkadaşlarının kuyusunu kazacak, senden güçlülere çıkarların için yalakalık yapacak, kız arkadaşına Onlyfans açacak kadar genişsen o vakit Tate'in sözleri bir anlam kazanır.

Yoksa elde telefon, motivasyon videoları izlerek kıyafet katlamaya devam.

Kısaca bu adam para ve "başarı" için her türlü pisliği yapmış birisi. Tate'in tüm bu konuşmalarında tek bir şey eksik o da hayalindeki hayata kavuşmak tüm toplumsal ve ahlaki normları aşman gerekliliği.

Yoksa kuru kuru "ooh erken kalktım, koştum, çok motiveyim" vb. saçmalıktan ibaret, bunları herkes yapar değil mi? Bir grup hatunu kamera önünde dans ettirerek keriz parası yiyecek, iş arkadaşlarının kuyusunu kazacak, senden güçlülere çıkarların için yalakalık yapacak, kız arkadaşına Onlyfans açacak kadar genişsen o vakit Tate'in sözleri bir anlam kazanır.

Yoksa elde telefon, motivasyon videoları izlerek kıyafet katlamaya devam.
Bence sıfırdan bu kadar yükselmek için ahlaki ve etik değerleri çiğnemek gibi bir önşart yok. Akademide veya beyaz yakalı işlerde yalakalık yapmak işe yarayabilir diye duymuştum, ne kadar doğru bilemem ama ticaret hayatında neticede hangi mal ve ürünü sattığınıza, insanlara ne tür bir değer kattığınıza bağlı olarak yukseliyorsunuz. Yani bu adamın parasının kaynağını araştırmadım açıkçası ama bu kadar insanın hayatını pozitif etkileyip onları harekete geçirmesi bile takdire şayan bir şey. Bu kadar parayı kurs satıp elde ettiyse helali hoş olsun. Böyle adama da ihtiyaç var. Edit: 50 dolardan 100 bin abonesi varmış. Tabi bu eski rakam olabilir. Sırf buradan 5 milyon dolar kazanmış yani.

Son düzenleme:
Bence sıfırdan bu kadar yükselmek için ahlaki ve etik değerleri çiğnemek gibi bir önşart yok.

Var güzel kardeşim, eğer 8 küsur milyar insan içerisinde %0.1'lik "özel" kısımda değilsen. Tüm ultra zenginler arasında bile ahlaki ve etik değerleri çiğnememiş %1 bulamazsın. Tek başına yalakalık da bir işe yaramaz ama ilk önce kendi duvarlarını kıracaksın.

Çok çalışma, disiplin ve yeri geldiğinde ahlaki ve etik değerleri çiğnemekte sakınca görmemek seni Trendyol'dan tshirt alır gibi Lamborghini alacak seviyeye çıkarabilir. Ben de sana çok güzel motivasyon yazısı yazarım burada ama çiğnediğim ahlaki ve etik değerleri tek ben bilirim. Bu nedenle size söylenenleri dinlemek kadar işlerin nasıl yürüdüğünü de öğrenin.

Yeni konular

Geri
Yukarı