Android mi yoksa iOS mi?

Exiliesalpha

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi 2 işletim sistemi arasında kaldım. Android tarafına bakınca 3 senede bir bozulan telefonlar mevcutken iOS tarafında 10 sene geçse de kullanabilinen telefonlar var. Eğer 3 sene içerisinde kullandıkça kasmaya başlamayacak bir Android telefon biliyorsanız lütfen söyleyin çünkü IOS'a özellikleri bakımından geçme taraftarı değilim. Eğer öyle bir telefon yoksa da iOS tarafından hem bütçe hem de performans olarak bir telefon önerirseniz sevinirim. Android tarafı için bütçem en fazla 6000 TL. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Android kasıyor olayları mazide kaldı. Mediatek cihaz almadığınız sürece hiçbir sorun olmaz. 6000TL'ye Poco F2 Pro alabilirsin veya Realme GT 5G bekleyebilirsin. 6000TL civarlarında SE 2020 var bildiğim zaten sadece, o cihaz da batarya ve ekran olarak üzer.

Öncelikle merhabalar. Başlıkta da gördüğünüz gibi 2 işletim sistemi arasında kaldım. Android tarafına bakınca 3 senede bir bozulan telefonlar mevcutken iOS tarafında 10 sene geçse de kullanabilinen telefonlar var. Eğer 3 sene içerisinde kullandıkça kasmaya başlamayacak bir Android telefon biliyorsanız lütfen söyleyin çünkü IOS'a özellikleri bakımından geçme taraftarı değilim. Eğer öyle bir telefon yoksa da iOS tarafından hem bütçe hem de performans olarak bir telefon önerirseniz sevinirim. Android tarafı için bütçem en fazla 6000 TL. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Yeni çıkan A52 falan alınabilir ya da Oppo reno 4 Pro kamerası oldukça iyidir.

Ben hayatımda Android kullanmadım nasıl olduğunu bilmiyorum ama sana iOS işletim sistemini öneririm. Benim şu anda kullandığım telefon iPhone 11 Pro ve telefondan gayet memnunum. Hiç sorun çıkarmadı.

Fiyat açısından konuşmak gerekirse 2 gün sonra satmaya karar verdiğinde iPhone çok değer kaybetmiyor. Ancak Android modellerinde çok fazla fiyat düşüyor.

Geri
Yukarı